Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bb0t

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz tboy93 #22011 üzenetére

    Pont ezt írtam én, ha egyszer kevesebbet mozog mint előtte akkor kevesebb kaját kell neki adni. Ha látják, hogy dagadt a kutya miért adnak neki ugyanannyi kaját? Miért nem csökkentik? :F

    Szerintem amúgy van különbség aközött, akiket korán ivartalanítanak meg aközött akit mondjuk 3-4 évesen. Míg pici is ivartalannak számít, mégis eleven, aktív, játékos - ha olyan a természete. Ha ivartalanítanék akkor én is 8 hónapos kor körül, azt hiszem. Majd látjuk, most keményen tanuljuk a jó modort, aztán ha ennek ellenére is elszáll vele a ló én sem tudok jobbat mint kew.

    Van egy másik ismerősöm 5 kutyából áll a falkájuk, öten ötfelé mennek, dinka az összes (jó értelemben) és egyik sincs elhízva. Ja és mentett mind, meg keverék is van közte, agilityznek, engedelmességi versenyre járnak. Mennyi sztereotípiát romboltam le egy-két mondattal. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Új hozzászólás Aktív témák