Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz TazLeacher #12670 üzenetére

    Cuki ez a kutya és a nyakörv is tetszik :R .

    Vaníliás vagy citromos fagyit vettél neki? Mondjuk én Alvinnak nem adnék, de az előző kutyám volt hogy nem figyeltem, és belenyalt, persze oda is adtam neki. Bár a kutya környezetéről nekem kicsit más a véleményem, mert szerintem a kutya nem házba való, ahogy más tájakon a juhászkutyák is a sátor előtt alszanak, nem mehetnek be a falkavezér helyére. Tehát nálam kint van az udvaron, bár kertes ház, jó nagy kerttel, szóval elvan, és két kutyaház, egy kennel (dupla méretű, de csak akkor zárom be ha munka van a kertben és nem akarom hogy valami alá másszon) van neki. Viszont kocsiba beül, utazni szeret, sétálni/kirándulni/futni szoktunk elég sokat ha otthon vagyok, ez mindkettőnkre ráfér. Viszont nálunk a pisi-kaki az udvaron egy bizonyos részen történik, út közben viszont pisi megengedett, ha valahol sétálunk, jelzi hogy a füves-fás rész felé húz, nagy szemekkel néz, és akkor pisilnie kell. Kakilni nem lehet neki, max. ha füves, erdős pusztán kirándulunk, ahol egy lélek sincs, mert az utcán, bokroknál az embereknek nem nyerné el a tetszését, bár ahogy te írtad, tényleg parasztság egy kicsit, le is kéne sz@rnom hogy ki mint mond, de hát ez van. Most hogy lassan 7 hónapos lesz, már komolyan kell fogni, persze agyilag még gyerek, de azért alapvető dolgokat már tudnia kell, de szófogadó kis aranyos dög, szeretem.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák