Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozso68

    senior tag

    válasz Lassú Víz #768 üzenetére

    Így oké. Csak egyet nem értek ezzel a kereszteződéssel kapcsolatban. A nekem balról érkező forgalom megy ki gyakorlatilag a faluból a 8-as főútra kétfelé. A védett úton később aluljárón át Székesfehérvárra, ami rendben. Balról jobbra viszont Veszprém irányába. És itt a bibi. Nekem balra kb 50 fokos hegyesszög van, eléggé előre kell engednem a kocsit, hogy belássam a kereszteződést, és a nyakam is tekernem kell rendesen. Addigra meg az esetleg akkor balról, védetten érkező, Veszprém irányába egyenesen továbbhaladó kocsi útjába kerülhetek, mivel a védett út íve miatt az út széléig kell előrearaszolnom. Meglátásom szerint ide is stop tábla kellene, pláne, hogy a vastag A-oszlopom a nekem jobbról érkezőket pl eléggé takarja, ott kb 100 fokos a szög. Mondjuk itt csak pár ház van, ahonnét ritka a kihajtás.

    A google térképen még a régi állapotok vannak, de a nyomvonalak jól kivehetők. Ebből hegesztették össze az általam vázolt forgalmi rendet. Én délnyugat felől közelítek és északkelet felé megyek át egyenesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák