Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Miklós315

    aktív tag

    válasz pendre54 #644 üzenetére

    A politika topikkal személy szerint egy bajom van: nem szól másról, mint a végtelen Orbán- (és környezete) szidalmazásról, avagy úgy funkcionál, mint a focimeccsek a balhés elemeknek: levezetik a feszültséget, kidühöngve magukat.
    Ezzel annyi a gondom, hogy 1. nem konstruktív (semmi pozitív hozadéka nincs annak, hogy milliószor megismétlik a nyilvánvalót: lopnak, csalnak, hazudnak a politikusok, más megközelítésből ugyanez: "szalonnázásra használják a laptopot"...), 2. lényegében egy negatív örvényt képeznek, és egyre lejjebb húzzák egymást az ott megjelenő roppant sötét képpel, melyet mindez eredményez, ami megint nem túl jó/hasznos.

    Ha nem együtt "bégetsz", akkor falkaként lerohannak, eltakarítanak - és itt most nem magamról beszélek, mert esetemben túl makacs voltam ehhez, így nem tudtak elüldözni, más miatt kaptam később pihit (nem is vitatom annak jogosságát, számítottam rá) -, vagyis irdatlan idő- és energiabefektetés kell ahhoz, hogy eltereld ebből a negatív zsákutcából az egészet, nincs semmi értelme ott értekezni... ezért nem is megyek vissza.

    Az "oktatott politikaelmélethez" fogható diskurzus helyett "focihuligánok óbégatása" zajlik...:U
    Hagyd rájuk.

    [ Szerkesztve ]

    "Szerintem."

Új hozzászólás Aktív témák