Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Synthwave #52 üzenetére

    jó akkor gyere ki a parkba, feküdjünk le a fűbe oszt' toljuk : ) - tisztes távolságra azért ;] -
    pc-n full más ágyból gépezni, próbáltam azt is
    jó persze tudom lusta sz@r vagyok, nem is tagadom :d
    ha lenne desktopom ugyanígy ágyból/fotelből neteznék, és egyre többen vanak ezzel így

    Donki Hóte
    az még az entry levelt se éri el :d leghitványbb chipset, a hitvány vrm-en még egy hangyaf@sznyi borda sincs, ez a vicc kategória konkrétan
    nem azt mondom, 15-6e körül elmenne - még egyszer mondom, nem olyan rég még a b450m s2h is volt alig 2-3e-rel többért is, ft romlását ha belevesszük akkor is most még mindig max 23-4e körül kellene annak lenni -
    hát jó használatot kívánok annak aki ezt megveszi és ennyiért:K
    egy 3100-ast esetleg még belepattintanék
    ezért skippeltem a gépet, csak hobbizni lett volna, de nem fogok 50% vagy akár több felárat adni lapokért

    Picco
    úgyúgy, ez nem itthoni probléma
    hogy amd emelte meg durván a chipsetek árát vagy a gyártók lőtték fel a lapok árát az passz
    erről érdemi infot nem találtam - mondjuk túlzottan nem is kerestem -
    sajnos az okozat akkor is adott, elmebeteg lap árak lettek már amd-nél is
    ezzel is sokáig szemezgettem, msi b550 gaming plus, tománál gyengébb vrm de designban nálam nagyot üt, volt hogy 41eft-ért is vehettem volna - akkori árfolyam kb 320-330ft volt usdnél, most meg 350-360 körül van, ez 10% difi kb -
    most ennyibe kerül - és alig van bolt ahol egyáltalán van -, ennek kellene 45-6e-nek lennie, nem 63-nak
    valamikor tavaly ősz körül szállhatott el az áruk és kezdtek eltűnni az am4 lapok, 4xx chipseket még meg is érteném, de az 5xx-ekkel hogy mi lett :F
    meg nézzük már meg az értelmesebb új genes intel és amd lapokat és áraikat, aztán csodálkoznak kevesebb lap fogy meg cpu...hogymikvannak
    meg lehet nézni a ddr4 árakat, akármennyit romlott a huf egyre olcsóbb lett, érdekes 3xxx és 5xxx cpu-nál ugyanez a helyzet, szóval ezért sem lehetne a ft romlására fogni a lapok árait, am4-eket meg pláne

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák