Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz Füst mester #36099 üzenetére

    Hirtelen megint nagy lett az érdeklődés a TVGO iránt, a napokban tucat ember kérdezte privátban is, hogy mikor lesz már addon. Párszor már le lett írva, hogy amíg az a TVGO-n múlik, soha. Annak idején még a régi rendszerüknél rákérdeztem a telekomnál, hogy tudnának-e dokumentációt biztosítani, vagy egyáltalán jó szemmel nézik-e azt, ha kiegészítő készül belőle és azt a választ kaptam, hogy nem, felejtsem el és a visszafejtésnek minden bizonnyal jogi következményei lehetnek. Én itt lemondtam a dologról. Ennyit nem ér.

    Azóta megújult az oldal, standard widevine DRM-re tértek át, ha jól olvastam. Mintha lett is volna valaki innen, aki nekiállt, de nem tudom mi lett belőle.

    A TV kliensről is volt szó. Még tavaly beígérték, hogy lesz, aztán végül nem lett belőle semmi. Pedig az oldal már fel van készülve a TV támogatásra.

    De amúgy is szutyok a streamek minősége, egyik sem megy 640*xyz felbontás fölé kb, ez nagy képernyőn kb nézhetetlen.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák