Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz garkeol #31268 üzenetére

    Szóval, dióhélyban a történet: (Lépesek ezen a képen: [kép], M1 és M2 van használva példának. Nem számoztam a képet de négy lépés van ezért a három nyíl.)

    1. Onlinestream-en letöltöd az M3U formátumú listát (külön minden csatornáét)
    2. Megnyitod Notepad++-al például mindegyiket és kiválasztod a szimpatikus streamet (esetemben #3 mindkét csatornán).
    3. Egy új fájlba szépen bemásolod sorba a csatonákat amilyen sorrendben akarod. A formátum adott: (a képen)
    - Első sor #EXTM3U, utána minden csatornához két sor tartozik.
    -Első sor: #EXTINF:-1, csatorna neve
    - Második sor: stream linkje
    4. Kicsit kozmetikázod a dolgot, hogy legyenek logók és EPG. Az attribútumok:
    - tvg-id: EPG-ért felel amit ez az oldal szolgáltat. Minden csatornához tartozik egy tvg-id, azokat itt találod zárójelben.
    - tvg-logo: csatornalogó. Lehet helyi png valahol, vagy link is. Én az onlinestream-en lévő állomáslogón nyomtam egy jobb klikk, kép címének másolását és azt adtam hozzá.
    - a vessző utáni rész pedig a csatorna neve amit átneveztem (#3) M1-ről simán M1-re.

    Ha kész vagy mindennel akkor csak szépen mented a fájlt amit csináltál (kiterjesztés m3u legyen), és megadod az IPTV Simple pluginnek mint forrást illetve EPG forrásnak szintén megadod a https://guidex.ml/all/guide.xml címet.

    Annyit még, hogy nem mindegyik csatornához van letölthető M3U. TV2-höz például csak XSPF van. Azt ilyenkor le kell tölteni, megnyitni VLC-vel majd Média/Lejátszólista mentése fájlba, ami csinál neked egy szép M3U-t belőle. Onnantól ugyanazok a lépések mint korábban.

    [ Szerkesztve ]

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák