Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jNk

    senior tag

    válasz donki #4007 üzenetére

    Egy játék élvezeti értéke elég szubjektiv. Neked kell a pörgés, az hogy a második bolygón már prototype cuccokban szaladgálj és 30 óra alatt végezz a játékkal. Nekem nem. Én egyelőre élvezem a lassabb mókát, hogy nem a grind a lényeg hanem a story.

  • Geresics

    addikt

    válasz donki #4007 üzenetére

    A fél óránkénti szintlépés - már megbocsáss - de egy baromság, pláne preferdként... A játék (nem csak ez, hanem bármely játék) elvesztené az értelmét, és kizárólag az End Game-ről kellene szólnia. Sosem próbáltam, de valahogy így képzelem a WoW-ot: az általad említett sebességgel eléred a 100-as szintet, és utána kezdődik a játék... Az SWTOR nem WoW, itt a lényeg - a játékkészítők elmondása szerint is - a sztorin van.

    "Szintlépés során jóval gyakoribbaknak kellene lenniük a lila tárgyaknak."
    Szerinted. Viszont akkor semmi értelme nem volna a többi tárgynak, továbbá a GTN (hívhatjuk AH-nak is) is értelmét vesztené.

    (#4002) donki
    Szerintem a normális sebességű szintlépés az elvárható alap kellene hogy legyen, nem pedig valamiféle "jutalom".
    Akkor miért fizetne bárki is? Lila speederért? :DDD Te sem gondolod komolyan... :N

    Amúgy az én véleményem, hogy a játék előfizetés nélkül is játszható, ha valaki kizárólag a 8 különböző (!) Class Stroy-t akarja végignyomni. Ahhoz nem szükséges semmi extra. Ha azonban a játék többi lehetőségét is szeretné élvezni valaki, akkor szerintem marad a sub... :R

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák