Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bubee82

    őstag

    válasz ***HG*** #851 üzenetére

    Kösz! :)

    Viszont ajánlom ***HG*** kollegát akinek nevét anno elfelejtettem beírni az ajánlott listába :B
    Bocs :D

  • rlazol

    addikt

    válasz ***HG*** #851 üzenetére

    bár vagy 30 üzleten vagyok túl a PH!-n csak kétszer kellett csalódnom -
    AMDpower/ (egy korrekt üzlet után) többször nem jött el a megbeszélt talira, nem jelzett csak a tali után, akkor is pü-ben, mikor külön kértem, h úgy ne. Ez nekem vizsgaidőszakban 3*2óra utazást + 3*0,5 óra várakozást jelentett, mert a telefonja ''az előfizető kérésére nem elérhető'' állapotban volt
    Tomcsi pedig a már lefixált üzletet mondta le, miközben már úton voltam a talira - mentségére h lemondta, és elég gyorsan pörögtek az események (megegyezés és lemondás között kb 1 óra volt) .

    AKIKET AJÁNLOK
    :R Dryman :R - a legkorrektebb leghozzáértőbb, leg-leg-leg partner a PH!-n. Ő az egyetlen akitől nem kérnék személyit ha újra üzletelnénk.
    :R ***HG*** :R - Dry-n felül az egyetlen, akivel postázni mertem. A kapott Ram hibás volt, azonnal feladottt egy másik modult, mielőtt az általam visszaküldött megérkezett volna.
    :R gerjus :R - nálam nem működött a winyó, szó nélkül vette vissza, pedig nála még ment. Ráadásul az így szükségtelenné vált SCSI átalakítót is visszavette!

    akivel még üzleteltem (a teljesség igénye nélkül) - mindenki korrekt volt vevőként is, ha eladó volt, a cuccok azóta is mennek:bobsurf, gianni, Code 47, Don Vittorio, Fasyrt, Joocoo, Loha, Maross, panel28, harisnyás pippi, Traptor, dárenbézer (tőle én kérek elnézést, kártyahiba miatt volt egy kis kavar a fizetéssel), pilóta, geree@bl, TheReMiXeR, efektiv -
    és még sokan, csak sajna sokaknak csak a polgári neve van meg

    ja, és nem jött össze a biznisz, de korrekt volt: PredatorNo1

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Aktív témák