Hirdetés

Aktív témák

  • Passape

    tag

    NAAAGY respect lista már megérett a kis quadvásárlás körül.

    syz : pirospötty mert vett tőlem egy P4-es gépet, és korrektül lehetett vele mindent megbeszélni, pénz bizalom rendben volt.

    sanyi2007 : pirospötty vettem egy 5.1-es hangrendszert 1,5 K ért és működik rendesen, korrekt eladó

    ognib . pirospötty korrekt eladó vettem 320 G vinyót olcsón és amikor saját tudatlanságomból adóan nem működött készséggel segített volna, de hálistennek rájöttem hogy csak az alaplapom nem tudja a sata 2-t. szóval válasszátok bátran.

    rawe :pirospötty Korrekt eladó, Q6600-at vettem boxban korrekt áron korrekt árut, azóta is megy szépen a kicsike

    nakos :pirospötty Vettem tőle 2X2Gb geil black dragon cl4-et korrekten megy, no hiba

    Mr.Skynet : pirospötty mert eladott egy jó kis cooler master moduláris tápot. Az egyetlen ember akivel nagy távolságból is mertem kötni üzletet. Mindííg elérhető volt, és tartottuk a kapcsolatot

    Baco83: pirospötty Vettem tőle egy P5KDeluxot minden driver kütyü rendben benne volt gyors, tiszta ügyintézés korrektül megy az új gép.

    Agilent: HA lehet 2 pirospötty !!! Minden várakozásomat felűlmúlóan segítőkész ember 7950Gx2-t vettem tőle. Kipróbálás, próbagari, türelem, pénzügyi alku, átvételkori azonnali kipróbálás, és ami kiborított... még a vásárlás mellé ajándék extra rendszerhűtő... csakúgy, mert jófej Kártya kifogástalanaul megy, tanácsokat adott, minden kártyához járó kütyü kifogástalan állapotú. Az ilyen emberek miatt ÉL a Prohardver.

    Mindenkinek köszönöm a korrekt válaszokat, azoknak is akikkel végül nem üzleteltünk.
    A gép első pöccre kifogástaanul működött, azóta rekordokat döntöget ^^
    Mégegyszer köszi

    PS.: Xarax-kolléga adja az utolsó alkatrészt, róla még írok ha stacker megvan O_o

    Szép napot! :R

    Titanfall 2 RULZ ... Ùjabb csalòt küldtünk börtönbe ... Legalàbb ne engem probàlj àtverni XD <3

Aktív témák