Hirdetés
- Fórumok
- Egyéb
- Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I.
- (téma lezárva)
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Apple asztali gépek
- Melyik tápegységet vegyem?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Egyre inkább ARM-osodik a 3DMark
- Kirúgással fenyegeti mérnökeit az Intel vezére
- Home server / házi szerver építése
- VR topik
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- Milyen billentyűzetet vegyek?
-
50264 - 50201
50264 - 50201 50200 - 50101 50100 - 50001 50000 - 49901 49900 - 49801 49800 - 49701 49700 - 49601 49600 - 49501 49500 - 49401 49400 - 49301 49300 - 49201 49200 - 49101 49100 - 49001 49000 - 48901 48900 - 48801 48800 - 48701 48700 - 48601 48600 - 48501 48500 - 48401 48400 - 48301 48300 - 48201 48200 - 48101 48100 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Aktív témák
-
z0d1AK
nagyúr
Kedves Felhasználók!
Túlléptük az 50 000. hozzászólást, az jó üzletfelek ajánlása itt történik ezentúl.
További jó üzletelést mindenkinek.
z0d1AK -
Quan-Chi
őstag
-
Prego
senior tag
Piros pötty clooney-nak a monitorért, elhozta, összeszerelte, megvárta amíg letesztelem.
Másik pötty VateRicsi nek a telefonért,az üzlet simán zajlott -
tuctuc
aktív tag
-
LÁZ
addikt
Pirospont illeti Szneki Bolt kollegát ezért a tv-ért
-
hebi82
csendes tag
-
vacsape
csendes tag
-
Pcdealer
csendes tag
Egy nagy Prirospont Robcsi00 kollégának ezért az üzletért
korrekt vevő volt! -
lucky07
aktív tag
Szeretnék egy piros pontot adni Rajjmen kollégának az üzletért ami egy Zalman ZM-MFC1 Plus volt.Gyors,korrekt,pontos,megbízható.
Ajánlom mindenkinek!!!

-
Amd_Boy
csendes tag
-
csures
újonc
Pirospont pinker77-nek és köszönet a microsd kártyáért! Elégedett vevő vagyok. Nagyon korrekt eladó, ajánlom mindenkinek.
-
audiofil
tag
piros pontot kérnék [Borz1989]-nek [ezért] az üzletért

-
Robertová
csendes tag
Szeretnék megajánlani nagy piros pontot zsoca929 kollegának, ezért a bizniszért, korrekt volt és rugalmas. Egy MXMII típusú ATI márkájú kártyat vásároltam.
Rob.
-
5teve
senior tag
-
5teve
senior tag
-
TopaMo
aktív tag
-
hackeeeee
Jómunkásember
-
lumosnina
tag
-
csabyka666
veterán
Pirospont Sipi8-nak, aki megvette tőlem mindezt.

-
#43676928
törölt tag
-
Gaboo007
aktív tag
Egy pirospontot kérnék ezért az üzletért gordonfreemn fórumtársamnak! Korrekt vevő!

-
hastalavista
csendes tag
Piros pont jár ofeco forumtársnak hiszen korrekt, segítőkész és jó partner.

-
MR_Joe
senior tag
Pirospönty
Jamba kollegának a sorozatos üzletekért... olyan sok volt már, hogy nem is tudom őket belinkelni (Asus Pundit barebone, P3 lap+proc, 256 SD memo...), valamint pönty
Dryman kollegának a tegnap vásárolt lap+proc+memo kombóért.
(plusz a bios javításért, de ez egy másik történet...) -
Kroni1
veterán
-
merlinmester
csendes tag
-
MR_Joe
senior tag
-
zsigee
aktív tag
Egy nagy pöttyöt a pirosabbikból csacsi77 kollégának, ezért: http://hardverapro.hu/apro/point_of_view_m2-station_elado_gigabyte_tapegysegg/friss.html
Hiába, az egy nap, az egy nap!!!

-
jegenye77
addikt
-
Atika_No1
csendes tag
Hatalmas pirospontot kérnék P3tyka kollégának egy Evga-680i lapért (a hírdetést sajnos már törőlte és én meg nem raktam be a kedvencekhez, úgyhogy sajnos link nincs)!
Gyors, pontos, megbízható!
-
mad1
veterán
-
ixtom
tag
-
jFox
addikt
Piros pont bozsozso kollégának a memóriákért. Korrekt és rugalmas üzletfél!

-
olatomi
csendes tag
-
csacsi77
senior tag
-
Pepe78
őstag
PIROS pontot kérek InVino86-nak ezért a Tápegység bizniszért.
Kicsit késett, de mivel most harmadszor üzleteltünk így el van nézve.
Három üzlet -> mind a megbeszéltek szerint.
Ajánlom bárkinek. -
Tirpitz1
csendes tag
-
István1
csendes tag
-
csakkcsikk
csendes tag
Nagy piros Gabir kollégának.....megbízható,korrekt eladó....ha valamire szükségem lesz biztos megkeresem hátha van neki.

-
csakkcsikk
csendes tag
Gabir
-
believil
tag
-
rento
őstag
Pirospontok járnak a következő kollégáknak:
shteer - eladó (Intel Core 2 Quad Q9400)
deicide - eladó (WD tv live media player)
soloisdead - vevő (Intel Dual Core E5300)
lac13 - vevő (Intel Core 2 Quad Q9400)
keszo - eladó (Abit IC7)
phanfantom - eladó (HP Compaq Pavilion DV5-1145ev)
Tálydi - vevő (Intel Dual Core E5200)
wardred - vevő (Intel Core 2 Quad Q8200)
pintyesz - vevő (Intel Dual Core E5300)A fenn említett személyekkel bátran ajánlom az üzletelést, mert mindegyikük korrekt, gyors és megbízható!

-
solarix45
senior tag
-
mrbig25
őstag
-
Belus85
tag
-
greeny
csendes tag
Egy hatalmas Piros pontot kérek szépen a R3n3g4T fórumtársunknak ezért az E6750 proci adásvételért, mivel különleges rugalmasságot és gyorsaságot tanúsított (gyorsan kellett a proci postán), és nagyon kellemes meglepetésként az olcsó ára mellett a proci nemhogy kifogástalan de brutál tuningos képességekkel is rendelkezik.

-
akon13
csendes tag
szeretnék golyo191-nek is piros pontot kérni mivel kivételt tett velem ezért a jo üzletért.
-
akon13
csendes tag
Szertnék zachari kollegánal egy hatalmas pirospontot mert az üzlet ugy alakult ahogy azt megbeszéltük bátran ajánlom mindenkinek gyors és pontos üzlettárs.
-
InVino86
aktív tag
-
TheRockFirm
csendes tag
-
kulerr
őstag
Egy pirosat kérnék én is dolargaan fórumtársnak az ismételten lebonyolított korrekt gyors bizniszért...Köszönet érte.
-
Heffi
őstag
-
Attix82
addikt
-
CsatiZsol
aktív tag
-
#16155904
törölt tag
-
#90409336
törölt tag
-
tilos0
csendes tag
Sziasztok!
Egy hónapja vásároltam egy gigabyte alaplapot malipetya kollégától. Az elsô lefoglalt lapot állítólag munkatársa véletlen eladta éppen az orrom elôl. Végul megtudtunk egyezni felárért egy tk. ugyan olyan lapban,csak jobb felszereltséggel(DS4->DQ6). A lap teljesen korrekten,idôben megérkezett. De teljesen halott volt.Mivel új termék visszakuldtem gariztatni. Na most nem az történt,hogy akkor én kapok postafordultával egy ugyan olyan csere lapot, hanem mint egy röghöz kötés az a lap lett megtortúráztatva a szervízben,majd a csere lapot kaptam vissza.A bosszantó csupán annyi, hogy ez 3 hétig tartott,a legrosszabb az volt, hogy írva lett két hét után, hogy a lap kikuldve.Majd hosszas levelezés után kiderult, hogy mégsem. Kulön tetszett,hogy az eladó malipetya, illetve a kollégája eltérô válaszokat adtak a kérdéseimre, amikor egy ízben nagyon rámentem a dologra,hogy most mi a fene folyik itt.
Egyik uzenetben említés esett arról is, hogy milyen pipa, bevitte a lapot a szervízbe s egy p5n-e sli adtak neki. Én erre megkérdeztem,hogy "De végül is aztán jóra sikerült kicserélni, úgy értem típus helyesre?" Erre lehetett volna mondani,hogy nem bammeg innentôl egy p5n-e boldog tulaja vagy, én meg mondhattam volna,hogy sztornó.A válasz az volt "jah, ugyhogy várd a lapot..."
Nem tudom, nem vagyok egy szôrözôs gyerek, de 9K nekem is pénz,jó lap a p5n-e,de én sosem akartam nVidiás lapot,pláne nem is vártam ilyen gariztatást,heh cf-rôl megmár most nem igen kell ábrándozzak.
Mikor kinyitottam a csomagot,komolyan elfolyott az agyam,de hagyjuk a drámát.Próbáltam csörgetni a telószámukat,semmi.Uzenet írása, kifejtettem hogy ez eszméletlen,rettenetes ideg voltam, végul megjött a válasz. Természetesen az állt benne, hogy beszéltunk a dologról, "...h lenne helyete ez a lap..." , na meg az is, hogy a lapok értéke ugyan az. Muhaha.Nem beszéltunk róla.
Itt betelt a pohár, nem kívánok a dologról több uzenetett váltani,használom a lapot,és imádkozom nehogy elromoljon,ugye.
Persze garancia levelet,számlát se a giga laphoz,se a csere asus hoz nem kaptam,bár elôbbihez volt egy megjegyzés,hogy nyomtató gondok vannak.
Mindenki döntse el, akar-e boltot malipetyán keresztul a BMPC-System bt.-vel.
Ha gond van a cuccal akkor lehet a hajadat kitéped,ha nincs lehet arra gondolsz,mi a fenét pattogok én itt?
Én soha többet nem boltolok vele. -
Papaj x
senior tag
-
arwin
újonc
-
kovikap
csendes tag
Mr.Csizmásnak a korrekt csere üzletért. -
SISpapa
csendes tag
Aktív témák
-
50264 - 50201
50264 - 50201 50200 - 50101 50100 - 50001 50000 - 49901 49900 - 49801 49800 - 49701 49700 - 49601 49600 - 49501 49500 - 49401 49400 - 49301 49300 - 49201 49200 - 49101 49100 - 49001 49000 - 48901 48900 - 48801 48800 - 48701 48700 - 48601 48600 - 48501 48500 - 48401 48400 - 48301 48300 - 48201 48200 - 48101 48100 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Egyéb
- Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I.
- (téma lezárva)
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- PlayStation 5
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Apple asztali gépek
- Revolut
- Parfüm topik
- Feltörték a regisztrációmat vagy elvesztettem a belépési emailcímet, 2FA-t
- Autós topik
- További aktív témák...
- Apple iPhone 12 Pro 128GB Gold Szép állapot 100% akkumulátor
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 1TB Silver -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5258
- 279 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti
- PlayStation 5 FAT Lemezes + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Fibocom L850-GL WWAN 4G LTE mobilnet kártya
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest









