Hirdetés

Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    amugy most meglepve olvastam vissza minden szólást a kero vs gab ügyben, és meglepett...

    eddig 3-4x üzleteltem gab-al.

    egyszer egy páros ram nem ment jól, felhívtam, és mondtam tudom hogy igen válogatós a lapom, azért nem megy, és ez az én bajom, de cseréljük már ki más gyártóra.
    másnap kicseréltük, szó nélkül.

    szóval meglep az ilyen genyózás most, ami viszont nem meglepő, ha arra gondolok, ki is csinálja a műsort... kero számomra sem ismeretlen, számára meg a nevelés nem ismert...
    sajnos...

    gyanítom, mikor elsőre kevesen mentek, akkor is már ütni akartak, csak annyian még nem voltak elég bátrak, ezért mentek többen.
    ismerős, nyúlbélás téma.

    igazság szerint gab részére a saját példámat tudom felhozni:
    én annál kevésbé félek, minél többen vannak.
    miért?
    1 ember belémköt, akkor az biztos tudja mit csinál :O)
    2-nél kérdéses, ha viszont csak 3-4-5-x ember mer bátran odalépni, akkor nincs mitől félni, emrt a legnagyobb arcot levered, a többi elszalad, és ez ált. igy van, ha meg mégsem, akkro is te leszel a faszagyerek, aki kimert állni velük, és a többijek a @@@@@ akik csak igy mertek hozzád szólni :)

    sajnálom gab-ot, mert sok jó üzlettől eshetünk el, ha pl. kiszáll ilyenek miatt.

    részemről ennyi.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Aktív témák