Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.A.T.21

    tag

    válasz Enszuke #779 üzenetére

    Szia!

    A tok előlapja/hátlapja kemény, szerintem mehet a bőröndbe is.
    Én táskában hordom íróeszközök, könyvek/papírok között vegyesen, eddig nem volt gond, igaz még csak pár napja van meg.

    Kényelmi szempontból rosszabb, mintha a Kindle-t tok nélkül használnám (mivel így "vastagabb" a készülék...) Ráadásul meg kellett szokni, hogy a fedlapot és a csatot el kell "tűrni" valahova olvasás előtt. (már nem lehet szimplán letenni/felvenni az olvasót, hanem ki kell nyitni).

    Ugyanakkor fontosnak tartottam a fedlapot -a védelem miatt- , ezért nem a "zsák" kindle-tokot választottam, illetve végül a szilikon tokot is emiatt vetettem el.

    Érdekes, hogy bár jobb kezes vagyok, amikor állva olvasok, vagy állva tartom a kezemben a Kindle-t, akkor a bal oldali lapozógombokat használom.

    E-bay:
    Categories-be : kindle3 case -t írtam
    Füleken: "Buy it now"-t választottam
    Short by-nál: Price + Shipping: lowest first

    Ezzel a beállítással a Kindle3 tokok jönnek elő, azonnali vételi opcióval (tehát nem árverés mód) és növekvő sorrend lesz úgy, hogy az árat és a szállítási költséget is figyelembe veszi.
    Van egy jó rakat, mindenféle megoldással (szilikon tok 2.5$-tól, "zsák" kb 3$-tól, a (mű)bőrtokok 5.5$-tól indulnak)
    Viszont Paypal kell hozzá! (amúgy sem ajánlatos/bizonságos bankkártya adatokkal Kínából vásárolni).
    Paypal "ingyen" van és egy plusz biztonságot ad.

    B.A.T.21

Új hozzászólás Aktív témák