Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsi23

    addikt

    válasz zoarden #31150 üzenetére

    Volt róla szó, de ha jól emlékszem, végül senki sem vette meg, mert a coinos ajánlatnál nem szállítják Magyarországra. :N

    #31151 fakekorom:
    Ha a Bartonra és az MKS-re gondolsz, azok nem alisak. A bőr szíj igen: [link].

    #31165 Ubulhun:
    Tök jók a Parnisok, régen az volt itt a menő, néha a másik topikba is befért, de aztán jött a Pagani, Steeldive, Addiesdive, és szépen túlnőttek rajta... minőségben nem, de kínálatban, eladásokban mindenképp lemaradt a Parnis. Nekem az első automatám egy ST1731-es Parnis volt, nincs már meg, de a minőségével azóta sem lenne gondom, nagyon rendben volt az óra is, és a hozzá adott bőrszíj is. (Fémszíjas Parnissal nem volt dolgom, így arról nem tudok nyilatkozni.) A járastartalékjelzővel többeknek is volt problémája, az enyémen nem volt ilyen funkció... bár sokaknál rendesen működik, de nem mertem olyat bevállalni. Szvsz. egy kínai szerkezet legyen minél egyszerűbb: 3 mutató, + esetleg dátum, így kevesebb a lehetőség a hibára. Ugyanakkor annál a Parnisnál azóta sem volt pontosabb mechanikus órám. :)
    A San Martin már más kategória, mindenképp a többi felett áll.

    #31176 driv4r:
    "dzsi23 talán meg tudná mondani"

    Sajnos én sem tudok mindent, de köszi a bizalmat. ;)
    Elsőre egy Sinn ugrott be, de talán inkább egy Patek 5172 és egy Breitling Premier B01 Chrono szerelemgyereke lehet (utóbbitól leginkább a tokot és a gombokat örökölte).


    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák