Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KL48

    tag

    válasz szbalogh #2295 üzenetére

    Érdekes, hogy a fekete színűnél világos a háttér, és az jól olvasható sötét számokkal. Nekem meg ez a katona-zöld tetszett. Egyébként a hőmérséklet mérője 6-8 fokkal kevesebbet mutat a valóságnál, tehát használhatatlan. Hogy valami jóról is beszámoljak: ezzel minden szempontból nagyon meg vagyok elégedve. :C :R :C

  • 5-ös kezelő

    senior tag

    válasz szbalogh #2295 üzenetére

    KL48 : Én írtam korábban a Skmei "G-Shock"-szerű inverz kijelzősről, h nem javallott, csak sasszeműeknek. Itt pihen a vitrinemben, majd rásózom egy ifjú harcosra, akinek még jó a szeme és nagy a csuklója.
    Szbalogh : Már napok óta szenvedek a megfázással /tényleg/. Amúgy nem osztom a hamis órákkal kapcsolatos fő véleményt. Szívesen kipróbálom a stílust, meg hogyan mutat a csuklómon, de biztosan nem hencegnék, h milyen drága órám van. És kicsit szégyellném, bár nem célom sem a megtévesztés, sem az anyagi haszonszerzés. Valami középút kellene, h Kína fizetne jogdíjat a szellemi termék után, és a számlapon kötelező lenne feltüntetnie, a "Made in China" feliratot. És tudni lehetne a vásárlónak, milyen werk hajtja.
    Az nem szégyen /sőt!/ h becsületes munkával nem keresek annyit, h milliós órákat vegyek. Szégyelljék azok, akik mások kifosztásával, közpénzek ellopásával vagyonosodtak, és így villognak anyagi javaikkal. És inkább támogatom a távol-keleti csóró melósokat, mint a luxuscikkek iparát - nem féltem az ő megélhetésüket.
    Nem akartam belefolyni a másik topikon folyó parttalan vitába. valamit majd veszek én is, talán nem sub v mill lesz /rosszul látom a mutatókat/, hanem egy explorer II. GMT komplikáció /ha valódi/ megnehezíti a szervizt, v nem különösebben? Bár ahogy nézem, 42 mm, kisebb kell. Esetleg egy Nautilus? [link]

Új hozzászólás Aktív témák