Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicker

    senior tag

    válasz rien #3661 üzenetére

    nem mindegy? raksz rá egy nem túl nagy kosarat /20-30G/ megtömöd etetőanyag, aztán bedobod...

    más:

    tegnap végre volt élmény, de milyen... azért nem írtam már rég, mert azóta nem fogtam pontyot, após fogott 2-3at, de akkor én nem voltam lenn... szóval, múlt héten volt 2 nap amikor a hülye is ponytot fogott, de akkor nem tudtam menni, na meg tegnap is ilyen nap volt... lementünk, 3-an pecáztunk 2 match bottal a kövek előtt, +2 fenekező. este fél 6 fele kezdtük el az etetést úszóra, 6kor már jött az első jelentkező, egy 32 centis ponty, ezzel egyidőben após fenekezőjére is jött a 42 centis brother... :)) én hamar kivettem, de a 42centis 3 boton átgázolt /szomszéd pecáson/ de nagyobb kárt nem tett... utána úszós kollégám aki mellettem ült akasztott egy 38-ast, utána egy 32-est, ezek közben engem megtépett egy , elszakadt a damilom, az úszónál, így annak búcsút is mondhattam... gyorsan szerel, bedob, még egy 35-ös fogtam, kolléga fogott még 32-est, meg keszegeket elvétve. nem tudom mi volt tegnap /valszínű front/ de 2 és fél óra alatt fogtunk 6-ot úszóval, mind méretes volt. :))

    Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

Új hozzászólás Aktív témák