Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    válasz Szeszkazán #24863 üzenetére

    Időben kimentem, hogy elfoglalhassam a sokak által oly népszerű rakós/spicces helyet.
    Beetettem a tegnap vásárolt etetőanyaggal, adtam hozzá egy kevés aromát, bedobtam a csoda ananászos kukoricás cuccot és vártam...
    Nem jött semmi, gondoltam teszek fel csontit, hogy legalább a teknősnek fogjak pár sügeret.
    Se csontira, se kukoricára még egy kapás se jött. Az etetőanyag amit beszórtam konkrétan elijesztette egy olyan helyről a halakat, ahonnét üres horoggal is kapkodom ki a tenyeres dévéreket. Még sügeret/naphalat se fogtam, pedig ha a csontit felteszem akkor lesüllyedni sincs ideje a horognak.
    Kínomban zsebpecáztam a stég alatt, ahonnét nem győztem kirángatni a naphalakat.

    Asszem ez volt az utolsó alkalom, hogy ilyen szarságokat veszek. Délután kimegyek csemegekukival és kíváncsi leszek, hogy hány halat fogok majd ugyan azon a helyen. Remélem addigra felszívódik a reggeli etetés. Ez már a 3. alkalom, hogy etetőanyag használatával még kapás sincs. Lehet csak a tímár termékek ilyen szarok, vagy bennem van a hiba?

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák