Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aladarazurbe

    csendes tag

    válasz galervin93 #59982 üzenetére

    (bocs az ekezetek miatt)
    Eddigi 3 probalkozasom tanulsagai ill. en igy csinaltam:

    kenyer beaztat, kicsavar, atmorzsor, drotszakba betesz, opcionalisan mehet melle barmilyen kajamaradek, etetoanyag, minden legyen sullyedo

    en kotok melle egy kovet is, ugyanakkor minel vekonyabb madzaggal spanold, mert abba kevesbe kap bele a viz
    madzag vegen egy 2l flakon, a madzag szabadon csuszik a szakba akasztott karabinerben

    ha van mododban stegrol leengedni akkor probald meg, lehet erdemes, beljebb kerul

    alaposan vegigusztatom a palyat, nehogy valami akados helyre tegyem be a mannat

    nekem eddig dobas utan mindig lejjebb es kiljebb kerult sullyedes kozben, mint terveztem, de valahogy kiadta,

    vegul parton kikot

    A csontit/kenyergyurmat  akaszd a nyakadba. 3-4 orara legalabb 1,5 kilo kenyer kell, de en folyamat dobaltam ra mindig valami mast is. En az etetot inkabb radobaltam, de siman mehet a zsakba is. Azert nem tettem bele, mert feltem igy tul nehez lesz a cejg a bedobashoz. A vizparti rutinos usztatos ember azt mondta nekem, hogy  a krumpliszsak tul suru szovesu ehhez. O a vakondhalora eskudott.

    Nekem 3 grammos duciuszo bejott, a cralusso furmanyos tipusaihoz rutin kell, nekem nem trivialis. En meg nem jutottam el a megallitott szerelekig, de ami kesik .....

    Sok sikert!

Új hozzászólás Aktív témák