Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szeszkazán

    senior tag

    Szóval Gyermely.

    A környezet nagyon szép, a tó jó nagy.
    Reggel 6:30-ra értünk ki , kocsi húzás közbe volt sok sátras , megkérdeztük azt mondták napok óta döglött a víz , semmit nem lehet fogni. Én vittem magammal 2 kg 4x magmixet spombozni amit döme nagy amur locsolóval önöttem nyakon. Etetőanyagnak meg Feedarmania Fermented Lemon Dream ment a method kosárba, csalitüskén meg a mag mixből a tigris mogyoró volt fent.
    Elsőre bement fél kilő mag, ide jelölt zsinór akkasztod klipsz peca ment , kb 40 méterre volt.
    Másik bot , össze vissza kereső peca.
    Első hal kb 9 után jött , 8,5kg amur a kereső botról , az is fél órát volt bent kb.
    Etetésről semmi.
    Egész nap semmi , 1 kor meguntam és a meg maradt 1,5kg magot bevittem.
    Mindenki aztmondta az elmúlt 4 napban szét etették a vizet azért nem esznek , tényleg senki semmit nem fogott , 1-1 apró ponty jött itt ott.
    Kb 20 perc után jött az első amur az etetésről , utána ez igy ment tovább. Összesen én 4et szedtek ki róla átlag súlyuk 8 körül mozgott.
    Haverom semmit nem fogott sehonnan , végül oda csövelt az etetésem szélére és hirtelen neki is lett 2 amurja egy órán belül.
    Összességében a rakétázás megmentette a napot, csodaszép a környezet és a halak is. Egy dolog zavart, sok a légy :D
    Képet nehéz volt készíteni , vadak az amúrok.
    A nap legnagyobbja 9,1kg

    Többi kép itt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák