Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    Szombaton voltunk Prérin valszeg idényzáró pontyozáson, netán még 1-2 ragadozós téma beficcenhet ha idő ugy engedi.

    Fogtam 5 pontyot 9 kiló súlyban, kettő igazán szép is volt köztük.([link] .([link] * mindkettő szép 3as volt)
    Szerintem maguk nemében igazán szép kis egészséges tőpontyok, most is ott úsznak valahol :B ;)
    Elég nehezn indult nem gondoltma volna ennyit fogok délutánra kicsit jobban feltámadta szél megmozgatta a halat, meg melegdett is a víz a naptól. De finomítani kellett a cuccot 24es előkére és 8as horogra a szokásosról. Összeségében nem volt rossz, jó sokan voltak, ezzel az 5 ponttyal valszeg a top10b voltam az nap a tavon mert volt aki semmit se szákolt szerintem.

    És egy szép napkelte a végére: [link] *
    *a képek SE d750i-vel készültek :B

    Más én már fogtam fekete sügeret nagyon élvezetes finom cuccla igaz csak kicsiket de szép hal nagyon.
    Azért a rekordlistát elnézegetve felmerül az emberben hogy nézhetet ki valósgban mondjuk egy 40es amur? :Y 20as csuka? :Y 10es balin? :Y 8as márna? :Y

    [Szerkesztve]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák