Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz vendingo #24775 üzenetére

    annak mennyi a tömege?
    meg tudnád mérni?

    #24774) sityupityu: nem vagyok "bika gyerek", csak szeretem kipróbálni, hogy tényleg elég vagy sem nekem egy dolog, mielőtt további pénzt ölök bele.

    Félre ne érts, hálás vagyok a segítőkészségért és tanácsokért!
    Azonban a valóság sokszor nem indokolja a nagyobb befektetést és ezt most nem csak a horgászatra értem.

    Mindenki tud legalább pár dolgot mondani a háztartásában, ami sokkal jobb vagy drágább, mint amit ténylegesen ki tud használni. És biztos akad valaki, aki ténylegesen ki tudná őket használni, tehát van értelme a létezésüknek, csak nem jó tulajnál vannak.

    Én ezt igyekszem megelőzni és csak olyasmire költeni a pénzem, amiből ténylegesen profitálok.
    Éppen azért, mert korábban sokszor elkövettem én is azt a hibát, hogy azért vettem meg drágább dolgokat, mert megindokolták/tam, hogy miért jobb mint az olcsóbb, de semmilyen előnyhöz nem jutottam vele, csupán kidobtam egy csomó pénzt feleslegesen.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák