Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Megint két bal kezeskedtem.....Hazakergetett a délutáni készülődő vihar (aztán szinte semmi nem lett), és nekiálltam takarítani, tiszta etetőanyag volt minden bot-orsóm.. Letörölgettem a Longbow orsót, de mivel tiszta etetőanyag volt, lekaptam a dobot, így könnyebben áttöröltem vizesruhával, aztán visszatettem.....volna, de a féklamellák a markomba pottyantak. Néztem, hát vagy nem volt benne gyárilag a leszorító rugó, vagy régebben elvesztettem...elvileg magától nem pattanhat ki. A pótdobba van rugó, de mivel azon is van zsinór, nem akartam átrakni, egy eltört Nevis orsó dobjából vettem ki ezt a rugót, azt tettem a Longbow dobjába. Egy hangyányival nagyobbak a Longbow lamellái, és a rugó is, maximum 1mm a difi. A Nevis rugó szépen beugrott a dobba, nem lötyög. A fékhez nincs köze ennek a kis rugónak, ez csak a lamellákat tartja a helyén, ugye, tehát használható lesz így...? Szerintem eddig benne sem volt ez a leszorító rugó, mégis jól működött..... :F

    Más: Ernyő. Én is vettem, egyszer volt felállítva, az udvaron, miután megvettem. Egy Nevis PVC sátras ernyőt vettem. A külön vett leszúró nem ment le a földbe, úgy kellett lekalapálni. Beleteketrem a szárat, összeraktam, az első erős széllökés elferdítette, a szára meghajolt... Összepakoltam, azóta sem vettem elő. Itt a fórumon már kaptam ötletet tavaly a szár helyettesítésére. Nem szereztem szárat, a rosseb aki cipeli ezt a vackot, küzd a felállítással..Inkább leülök egy fa alá. Nem is láttam egy sporttársnál sem, hogy használná..... ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák