Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz g0dl #4334 üzenetére

    No, a hírek szerint Szabó Laura jön hozzánk. Érdekes lesz. Remélem lefogyasztják. Rea helyzete elég nehéz lesz így.
    Anno nagyon szerettem Rea csupaszív játékát a Vácban, de már akkor is kijött pár meccsen, hogy hármas védőnek túl alacsony. Szerintem nem sokat fog játszani. Paróczy Sárát remélem elhajtják, ő sosem volt meggyőző.
    Jobb lett volna, ha előbb megy csődbe az Érd: Kiss Nikit el tudtam volna képzelni Vácon, a szerb csaj helyett. Mondjuk kíváncsi leszek, hogy ő meg TG mennyi sót fog megenni Siófokon: tippem szerint nem sokat.
    Másrészt az is eszembe jutott, hogy volt egy nagyratörő csapat, ami kibérelte a dobogó 3. helyét, és rendre a Fradi elé vizionálták sokan (leginkább az elvakult Győr-drukkerek, akiknek nem elég egy veretlenül végigvitt szezon, minden létező cím elhódítása folyamatosan, még a régi riválisok megalázása is kell a boldogságukhoz) - aztán csődbement. Most is van egy nagyratörő csapat, régóta a dobogó 3. helyén, ami a Fradi babérjaira tör... ;]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák