Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz lemmy71 #292 üzenetére

    Én nem szeretnék külön foglalkozni vele, megveszem és utána használni szeretném. Mivel az esetek 99%-ban csak grillezésre szeretném használni, ezért nem tudom hogy a fent linkelt grillen kívül mivel lehetne még felturbózni ha én csináltatnám valakivel?
    Mivel igazából csak grillezni akarok, ezért egy faszén/brikket rácson kívül, illetve egy másik rács amin a kaja van, nem tudom hogy mire lehet szükség.
    Illetve azért ide is lehet csinálni olyat hogy veszek 2 kisebb tartót amibe megy a brikett, középre meg egy vizes tál, de mint említettem én csak grillezni szeretnék rajta.

    (#293) Essejó
    A Master Touch széria az drágább, 100 fölött van, ez a normál gömbje a Weber-nek, azért csak ennyi szerintem.
    Ha veszek már jobbat mint a mostani akkor mindenképp maradok a 57cm-es verziónál, mert arra legalább fér anyag bőven.
    Jó ha mondjuk áldoznék rá jóval többet akkor lehet hogy egy Kamado-t vennék, de nem akarom több százezret kiadni érte. Bár Metro-ba lehet kapni aránylag jó áron "utánzatot" de az is 100 fölött van bőven.

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák