Hirdetés

Aktív témák

  • nofene

    aktív tag

    Nah akkor a következőkre jutottam!

    Szóval alaposan az elejétől átgondoltam én ezt az egészet és arra jutottam, hogy a szebnél szebb kerékpárcsodák bámulása után kicsit túllőttem a célon! Nekem nem mindennapi használati eszköz a bicikli mégcsak suliba sem tudnék járni vele (Ahhoz túl messze lakom Bp-től!). Nem is a napi mozgásigényem kielégítése miatt van rá szükség hisz' ezenkívül sok más sportot is űzök ebből 1-et versenyszerűen! Namost ezek mellett illetve azért, hogy heti 2-szer, 3-szor elővegyem a kerómat nincs értelme 150+ ezer forintot rákölteni! Én legalábbis így értékelem ill. az is hozzájárul, hogy ha 150k-ért vennék akkor eladósítanám magam amit szintén nem akarok még a süleim felé sem! Ebből következik döntésem: holnap megrendelem a Kalahari 590-et az e-bike-ról.

    Namost akkor további segítségre volna szükségem: Ez így szép és jó de életemben semmit nem hagytam alapon vmit mindig átalakítottam (még az autóm is :) ). Tehát mit ajánlanátok mit érdemes kicserélni rajta? (Előtte számoljunk: 110k(ez a végleges biciklire szánt összeg!)-65k a keró, marad 45k-bukósisak (mennyi is az?) -teflon spray meg egyéb ápoló szerek. Marad mittomén mennyi na abból mit érdemes venni? SRAM 9.0 fékek? Esetleg új külső+belső? Szóval megszültem a biciklit akkor most légyszíves segítsetek összerakni a maradékot! Kössz!

    Nova: valószínű, h DH alatt nem ugyanazt értjük mindenesetre az 1m-nél kisebb letörések elszomorítanak de sebaj majd ha lesz pénzem akkor összerakok egyízig-vérig DH bringát (nameg ha lesz rá időm és igényem!). Ezzel a bringával is elleszek azért, szerintem arra amit nyújtania kell tökéletes lesz! (Legalábbis baromira remélem :) )

    Remélem nem zavar senkit a hozzászólásom hosszúsága :DDD És tényleg köszönöm mindenkinek az eddigi _komoly_ segítséget!

Aktív témák