Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geotigris9

    tag

    válasz badd #92511 üzenetére

    Lehet raknék rá kis szarvat is a kormányra ha lényegében csak túrázgatsz vele melóhelyre. Ha szarvat is használod és váltogatod a fogásokat a kormányon kevésbé zsibbadhat el a kéz. A szarvon testhezállóbb kényelmesebb pihentető pozíciót is fel lehet venni. (Ha 25 km-n keresztül azonos pozíciódban van a kezed, tenyered lényegében annyira nem meglepő.) Egy jó kesztyű is befolyásolja ezt az is még segíthet minimálisan, hogy ne zsibbadjon el.

    pl.

    (#92512) zoo8800
    Mondanám, hogy így .. :D
    A nagy tapadás elérése miatt [ja] igen alacsony a nyomás ezt jól látod.
    De a lánccal is szívott rendesen. :D

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

  • ZolkoW

    őstag

    válasz badd #92511 üzenetére

    nekem ilyesmi van, csak BBB-ből: XLC
    Ezekből van nem bilincses is, de én mindenképpen a bilincsest ajánlom, mert nem forog el, és itt pont az a lényeg, hogy hogy állítod be, valamint hogy maradjon is úgy, ha megtaláltad a megfelelő állását. Az egyik ok az szokott lenni kézzsibbadásnál, hogy nagyon megtörve tartjuk a csuklónkat, és az idegek nyomódnak, ez segít egyenesebben tartani azt.
    De ezer más oka is lehet, pl. túlságosan előre dőlsz tekeréskor, vagy olyan a nyeregpozíciód, hogy túl sok súly kerül a kézre, és kevés a lábakra. Ja, meg az is ott van, hogy ha elszoktál a tekeréstől, akkor a hátad sem tart annyira, mint fog, ha megerősödik, szóval sokminden számít, adj még időt ennek a dolognak.
    Amikor aszfalton tekertem többet, nekem is volt, de ennél csak hosszabb távokon, meg elkezdtem én is kikutatni az okát.. aztán azóta inkább erdőben tekerek, ott nem olyan statikus a kezek terhelése ;-)

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák