Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz geotigris9 #86667 üzenetére

    Én használtam, még a Scott fully-n. Szerintem minőségi.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • joysefke

    veterán

    válasz geotigris9 #86667 üzenetére

    Csak egy kérdés és egyválaszos választ kérek rá igen avagy nem a két lehetőség.
    Használtál- e valaha is MAXXIS gumit van-e saját tapasztalatod a márkával?

    itt az egyszavas válasz :)

    Nincs

    és itt van bővebben:

    Nem azt írtam hogy nekem van vele tapasztalatom, hanem hogy egy nem marketingszagú teszt mit hozott ki, számokkal alátámasztva. Itt van a szöveges értékelés is hozzá:

    Auch! This is the most expensive tire I've tested yet, but it seems Maxxis really can't compete with their mountain bike tires when only testing rolling resistance and puncture resistance. I've never used any Maxxis tires on my bikes before so I can't comment on grip and wear.

    While Rolling resistance is lower when compared to the Ikon Exception Silkworm, the Ikon 3C MaxxSpeed still can't compete on rolling resistance, when compared to mountain bike tires from other vendors. It's price is also too high, at least in Europe, these cost more than tires from most other brands. You would expect a high-tech tire for the money.

    És akkor a számok azt mondják, hogy a top of the line keverékből készült XC gumijuk szarabbul gördül mint egy közép kategóriás keverékből készült Nobby Nic vagy X-King úgy, hogy mindkét konkurensnek magasabbak a bütykei...

    Nah mindegy, most megyek egy gyors kört sokat rontottam ma már a levegőt itt:)

Új hozzászólás Aktív témák