Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #86666 üzenetére

    , Runner_fxr, geotigris9: Egyetértek, viszont szerintem lustaság és kényelmes felfogás kérdése is, ez az amit nem tudok felfogni, sok haverom pl. imádja a természetet és amikor kint vannak élvezik az egészet, de kva nehéz őket rávenni, hogy kimozduljanak a házból, a tv meg a pc elől, a fotelből. Megszokták, hogy otthon ülnek, a kényelmet és nagyon nehéz kimozdítani őket a komfortzónából... Ez engem azért zavar, mert én olyan vagyok, hogy amit jónak látok, arra rászoktatom magam kényszerrel... az elején nehéz, de amikor átszoktál akkor természetessé válik a dolog. Ez a legtöbb embernek miért nem műkszik? :F Miért olyan jó csak sodródni a szennyvízzel? Ha 10-20 alkalommal azok a bizonyos haverok meg a hugi rákényszerítenék magukat, hogy kimozduljanak, kitekerjenek velem, hagynák a fb-t, instát meg minden szöszt a francba addig amíg a természetben vannak, szvsz simán lehet, hogy ők is rászoknának a vadon ízére :D . No meg sokszor náluk az is kifogás, hogy izomlázuk van, fáj a lábuk, a térdeik mondják fel a szolgálatot... de arra nem gondolnak, hogy ha gyakrabban járnának mindjárt nem lenne izomláz és egyre később fáradnának el, jobban bírnák a strapát :D

    Más 1.: ha egy pici 8-as van a kerékben, centírozni kéne ugy-e? Ezt gariban megcsinálják szerintetek?

    Más 2.: én persze ma is tekertem egyedül úgy másfél órát, végül utolért az eső :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • trialboj

    őstag

    válasz Hasaggymeg #86666 üzenetére

    Ez mondjuk nem biztos, csak azt hallottam, hogy ha kerék nélkül húzod meg a fékkart, akkor máris szerkesztettél programot a délutánra, mert ismét légteleníteni kell v olajjal felölteni...

    Természetesen próbáltam állítgatni a féktestet, papírlapot téve a kiugrott fékpofa alá, de nem sikerült tökéletesre. Persze az érthető hogy ha nem lenne 8as a tárcsában akkor nem érne bele, de nem tudom melyik az egyszerűbb, fékolajjal bajlódni, vagy tárcsát centrálni, eddig még egyiket sem próbáltam.

    Mellesleg, ez az első komolyabb fékem Elixir 7 - 2012, 200/180 tárcsa, úgy fog mint a veszett, simán odaver az ismerőseimnek ahol XT, és Formula fékrendszer van(nem ismert az évjárat)... persze lehet ott a fékpofák öregek, de ezen is elég vékonyka már a kopó felület. Nagyon keveset használtam eddig, szóval ez nem túl hiteles értékelés, annyira viszont elég, hogy eloszlassa (legalább bennem) azt a tévhitet, hogy az Elixirt, azt azonnal cserélni kell.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák