Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz Runner_fxr #86469 üzenetére

    Jah, így már összeállt. Én értelmeztem rosszul azt, amit te írtál, ne haragudj! :C :DD

    Igen, konkrétan ezeket. Elég jó akcióban vannak, azért menstruálok ennyit rajtuk. Sajnos 27,5-ből (ami nekem is tetszik, és megszerettem haver Rockerje miatt) nem ennyire nyomottak az árak, de így is szép akció van rajtuk, csak 800 eurót egy vázért.. Kicsit sokallom, ekkora őrült én sem vagyok. 29-es vázakkal nem lenne baj , csak a kerék méretet nem ismerem (egyszer mentem egy Kelly's TNT 50-nel kb 200 métert ami 29-es volt). Aszfalton való tapasztalatom velük nagyon pozitív, tetszik, hogy nagy kereke van. Viszont lefelé illetve kanyarokban nem tudom, mennyire használható. Mászásnál is kételkedek egy kicsit bennük, plusz ezek csak AMS 120-ak, az ugye nem zúzós lefelére van, hanem XC váz.

    Más akciót szívesen megvárnék, hogy akkor ne 26-osra építsek, hanem mondjuk 27 és felesre, de nem tudom, hogy mikor és hol lenne. Ha van weboldal ahol szoktak hasonlók lenni szívesen figyelem, addig is gyűjtögetek szorgalmasan.

    Szerk: Pont a válasz elküldése után tűnt fel, hogy honnét vetted, hogy 12x142-est fogad. 26-os kerékméret egyébként halott ügy a piacon, és csak ezért nem éri meg, vagy egyébként is szenved bizonyos hátrányokkal?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák