Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geotigris9

    tag

    válasz Runner_fxr #72377 üzenetére

    Én is azt mondom, hogy nem tudja eltörni az SPD, mert ki old bárhogy van beállítva. De itt te írtad, hogy SPD kapcsán tört szilánkosra neki a lába. "Egyiknek kicsavarta a bokáját az spd, de úgy, hogy nyílt törése lett, a másik meg a nyakát törte."

    Nem rég szereztem be a montihoz ilyen pedált bár kicsit nehezebb egy sima xt pedáltól, de érezhetően kijön a pedál nagy felülete terepen mikor nem tudod rögtön bepattintani, de mégis hajtani kell.

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

  • smkb

    őstag

    válasz Runner_fxr #72377 üzenetére

    Próbáltam, magasságfüggő. 176 cmrrel a 29 nem jó. Egyszerűen 29 es kerékkel nem lehet jó vázat kihozni 180 alatt. Torzak. sokon ültem, nem jók. Nehéz mitkezdeni az átlépési magassággal is. A 29 es kerék miatt magasan van a villanyak, ami miatt magasra kell húzni a felső csövet...17 eseben már írtó bénán néznek ki. A 27,5-es 18 asok amik jók max nekem. Nem véletlen hogy sok gyártó ma már nem is csinál két méretben, hanem 19 alatt csak 27.5-eseket és 19 től indulnak a 29-eseik. Ha, ugyanazt a technikát beleteszik egy 26-ba, hidd el, csak akkor fogsz mérvadó különséget kitekerni egy 29-esből, ha kellően magas vagy, és kőkemény profi. Amatőrként, ugyanazzal a technikával rendelkező 26 ossal nem fogsz rosszabb eredményt menni, csak mert 26 os a kereke, amúgy meg az utolsó csavarig ugynaz a technológia. Ezért írtam, egy csúcskategóriás pár éves 26 os 200 környékén, bőven tudja azt amit egy mai új 27.5/29-es 6-700.000 es bringa. Ha most kéne vennem és számítana az ár, mindenképp a 200 ért top 26 ost választanám.

Új hozzászólás Aktív témák