Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=RelakS=-

    veterán

    válasz Hasaggymeg #68799 üzenetére

    úúúú....Mi bajod a formájával? Szerintem pöpec :)
    Jól látom, hogy magánszemélynek is szállítanak? Legalábbis nincs céges adat a kötelezően megadantó adatok között.

    Ilyet vettem nem rég
    Nem rossz, de bazinagy, és a szemüveget alig tudtam beletuszkolni. Eddig még nem is lenne gond, mert csinálok én magamból bohócot, ha cserébe nem fog levedzeni egész nap a szemem a pollentől. De a hagyományos sisakkal nem kompatibilis, teljesen lenyomja az orromon a szemüveget...
    Mondjuk most nézem, hogy napszemüvegről volt szó :D Azt meg egy ócó csiptetővel oldottam meg, csak a rendes szemüveg huzatos

    [ Szerkesztve ]

    Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #68799 üzenetére

    Idővel rájönnek a tudatlanok/hitetlenek is, hogy nem az ördög műve az elektromos rásegítéses kerékpár, egyszerűen hatékonyabb sok esetben. :) Sportolásra is ugyan úgy alkalmas.

    A napfogyatkozást leszámítva, általában lassan sötétedik. :) 10-15 perc amíg víztisztaságú lesz a lencse. Az esetek 95%-ban kiválóan használható. Észre sem veszed, alkalmazkodik a fényviszonyokhoz a vario lencse.
    Olyan esetekben lehet zavaró, de ez igaz az összes napszemüvegre, amikor nagyobb sebességgel erdőbe bicajozol és egyes árnyékosabb részeken valamivel rosszabbul látod az utat. Bár az sem olyan vészes. Erre megoldást kínál az Uvex Variotronic, fényt érzékel, nem UV-t és azonnal sötétedik, illetve kivilágosodik, lehet manuális és automata is. Inkább ezért adnék sok pénzt mint az Oakley-ért. Persze ízlések és pofonok. Amúgy nem az Oakley-t akarom leszólni, mert volt nekem is, 1998-ban vettem az elsőt, kiváló a lencséje tényleg, csak irreális az ára.

    TayRol: Én ha nem Uvex-et használnék, szerintem Rudy lenne az alternatíva szemüvegben és sisakban is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák