Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz stracker06 #5335 üzenetére

    Elég kicsi a valószínűsége, hogy egy berohadt alkatrésszel rendelkező bicikli gazdája elkötelezett lenne a drótszamara iránt. Éppen ellenkezőleg. Gyanítom még kenőanyagot se látott sokat.
    Na de a spekulációkon túl az azért érződik, hogy itt nem erről van szó.

    Én biciklisként bnőm családján akadtam ki egy időben.
    Ők kocabiciklisek és teljesen karbantartásmentesen "üzemeltetik" a bicikliket.
    És ez nagyon nem azt jelenti, hogy nem is igényelne semmi törődést a gép...
    És mikor történik vele vmi - mert előbb utóbb mindig visszaüt a dolog -, akkor alig akarnak tudomást venni a problémáról, főleg a javítás költségeiről.
    Nagyon is jól ismerem ezt a típust, akiről szó van.
    Tényleg sajnál minden forintot azon túl, hogy egyszer régen meg kellett vennie.
    Az árakról még hírből sincs fogalmuk és jómagam már messze elkerülöm a gépeiket, mert csak a munkát látom rajtuk, amit nem én szeretnék elvégezni. :DDD
    Főleg, hogy még annak se nagyon vannak tudatában mennyi munka lenne rendberakni.
    És ugye pénzt kérni érte meg nem lenne arcom, így inkább jobb a békesség és homokba dugom a fejem. :D

    (#5337) M_o_g_y_i
    Ezért tekerjük be kézzel, amíg az lehetséges, nem pedig szerszámmal rögtön.
    Ezt én is majdnem a magam kárán tanultam meg. :K

    [ Szerkesztve ]

  • M_o_g_y_i

    őstag

    válasz stracker06 #5335 üzenetére

    Mint én legutóbb az integrált csapi betekerése közben... ;]
    Nem volt még ott a szükséges nyomaték (a kis 20-25 centis kulccsal nem is igazán tudtam volna a 35-50Nm-t odatenni :o), mégis elforgott a vázban, simán lenyalta az első meneteket valamiért, pedig szépen bele volt kapva. :W
    Megoldás: hosszabb menetű középcsapágy kellett, naná hogy alig találtam :((

    [ Szerkesztve ]

    4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Új hozzászólás Aktív témák