Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz RexpecT #229181 üzenetére

    Tyű, úgy látom vagyunk páran 30-as 168 centisek :D . Mindannyiunk közül valszeg én vagyok a legkönnyebb, 56kg. Szerintem marha hülyén nézek ki, de így ideális bringázni, nem igazán akad olyan montis a környéken, akivel nem bírom a tempót és egy tekerésen ha megnyomom, jönnek a KOM-ok rendesen. Illetve jöttek, mert egy ideje fülgyulladás miatt szünetelek :( . Kipróbáltam magam már amúgy több súllyal, ezzel a magassággal nekem eddig a tapasztalatok:

    53-54kg: KOM, KOM, ha beletaposok, 5 másodperc és a haverok már nincsenek látótávolságban :DDD . Elképesztő érzés, hogy az addig megmászhatatlan 25%-os köves-gyökeres emelkedőkön is lazán jön a KOM és már nem is tűnik kihívásnak... A legkönnyebb fokozatok kb fölöslegessé válnak, szinte repülök mindenhol. Ugyanakkor ijesztően soványnak nézek ki és nem hiszem, hogy hosszú távon tartható a dolog.
    56-60kg: arany középút, főleg 56 körül, vékony vagyok, de nem betegesen, nem jönnek olyan nagyon könnyen a KOM-ok, de azért még mindíg kva jól nyomom, kevés haver bírja a tempót
    63-66kg: ember formám van, mármint mások szerint (szvsz az emberek 99%-a kövér és magukból indulnak ki ;] ), de látszik, hogy van hasam és sok tekeréssel is átlagos a sebességem
    69-70kg: itt annyira belassultam és olyan nehéz volt tekerni, hogy inkább fogyásra adtam a fejem. A hasam is akkora lett, hogy szűk mezben hülyén éreztem magam :D .

    Persze ahány ember annyiféle, nekem nagyon vékony a csontozatom, ha te vaskosabb csontozatú vagy és esetleg izmosabb is, valszeg 10 kilóval nehezebb súllyal is lehetsz olyan gyors, mint én 53 kilósan. Most azzal kisérletezgetek, hogy 56-60 körül maradjak, de kevesebb zsírral, több izommal, szal nekiálltam itthon edzegetni. Kíváncsi vagyok picit izmosabb lábakkal, 56-60 kilós súllyal gyorsabb leszek-e, mint 53 kilósan, kár, hogy gyűlölök edzeni.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák