Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Runner_fxr #15226 üzenetére

    az is érdekel, amit tanulok :) kicsit komplex a dolog, mert a szakirányomnak egy picike része érdekel igazán, és sok olyan vizsgám van, ami nem kapcsolódik hozzá, ezeket nyilván nehezebben abszolválom. gondolkodtam én is, pont az elmúlt 2 félévben, hogy akarom-e ezt, de mivel már 3 évet beleraktam, nem fogom most abbahagyni. egyrészt, mert nem vagyok olyan típus, másrészt pedig tényleg érdekel, nagyon, egy része. értelemszerűen arrafelé szeretnék elhelyezkedni. arról nem is beszélve, hogy a következő az utolsó "tanulós" félévem, ott lesz pár durva vizsga, amit be kell húznom, de utána annyi volt, fél évem lesz megírni egy szakdogát és kinyögni egy államvizsgát, az már gyerekjáték lesz az előző 3 és a következő 1 szemeszter után.

    nem hiszem, hogy valaha is keresnék annyi pénzt, ha a bringázással foglalkoznék, mint ha a szakmán belül el tudok majd helyezkedni. szóval a bringa megmarad fanatikus hobbinak, ezt pedig végigtaposom. idén végeztem volna, csak adódtak nehézségek, de egy év múlva zsebemben lesz az első villamosmérnöki diploma :)

    arról nem is beszélve, hogy nem hozhatok szégyent a többi oe-s topiclakóra azzal, hogy abbahagyom :D

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák