Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz StLui #134549 üzenetére

    Amikor legutóbb mentünk a topikfőnivel, akkor a moving time-om 19:20 lett. Ha jó a kedvem, szerintem 15-16 körül tudnám megcsinálni, de pont ott mondtam neki, hogy edzésen ilyen részeket én már nem vállalok nyélen. Egy virtuális plecsniért nem dobom le a gépet a hegyoldalba, ha nem adja ki. :N
    Van az a rész, ahol a 45 fokos gyökérhálón kell átmenni. Na én ott tuti nem fogok, a CzZoli meg szerintem vagy átugorja, vagy átmegy rajta ahogy kiadja. DH-zot "gyerekként", most meg sorra nyeri a középtávokat.

    Csokicsibesz: ha performance, akkor tudni fogja. Ha hajtogatósnak árulják, az a lényeg. A RaceSport nem tudja, meg szerintem a drótos Sport sem. A szalagmérethez nem árt egy kis tapasztalat, mert a felni belső profilja illetve a felniszalag ha befelé hajlik, akkor az is vesz fel a szélességből, így lehet, hogy nagyobb kell. Arra én nem tudok konkrétat mondani, nem én szerelem a sajátom.

    jjeahh: nem tudsz pár kattanást ráhúzni még az anyára? Nekem egy időben csinálta ezt még a Focuson, aztán akkor lett teljesen jó, amikor le lett véve a sor és tisztára pucolva ment vissza. Mert ha lazul és megy közé kosz, azt meg tudod húzni, de újra lelazulhat.

    [ Szerkesztve ]

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák