Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz trialboj #131870 üzenetére

    nálam ez ritka, olyankor (1-2 alkalommal fordult elő) lehetőleg lakott területen hagyom, vagy annak a szélén, ahol járnak még emberek.
    Én utálnám, ha igazodni kellene vonathoz...persze, ki lehet bírni, de ahogy magamat ismerem, nem élvezném annyira a tekerést, ha félnem kéne, hogy lekések valamit. És az autó pont időben jön ki jobban, nincs extra út az állomásig, akkor indulsz amikor akarsz...de 2-3 óra ténlyeg sok.
    Viszont ez vonattal mennyi, 3-4-5 óra?
    Ja, és azzal javítok az esélyeimen, hogy az autóm értéke szerintem a biciklimé alá kúszott időközben ;)

    (#131871) Játékos : nem az lehet, hogy sugárirányban túl közel van a féktest, mondjuk helytelen adapterezés miatt? jártam így a 185/180 mm témakörben, aztán kellett még alátét. hidegen elforgott kis cicergéssel, fékezés után erősödött a kopogás :D

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

  • 6030D

    Ármester

    válasz trialboj #131870 üzenetére

    Általában ha megyek, akkor többen megyünk, meg szervezett eseményre, de:
    1. Ha lakott területtől nem messze indulsz, akkor érdemes lakott területen hagyni. Bár valószínű nem fogják feljelenteni a falubelit, de azért jobb, ha szem előtt van. Ha messzebbről kell indulni,akkor nincs mese, ott kell hagyni, csak arra figyelj, hogy a munkagép elférjen. Nem szerinted, hanem szerinte is. :D
    Nekem a keresztrúd zárható, a tartó a rúdhoz nem, a bringa a tartóhoz igen (ügyesen összehozták). Ha Mordorban állnék meg, akkor leszedném, és beraknám a kocsiba, amúgy nem szoktam.
    Régen lehetett kapni a Deca-ban ilyet olcsón, ha találsz valahol, megpróbálhatsz valami anyát kicserélni erre, hogy ne legyen könnyen bontható.

    2. Nem kell elesni. Telefonos segítséget kérnék.

    Én inkább megyek mindenhova kocsival, annyival nem drágább, mint a vonat, főleg ha már ketten megyünk, és nem vagyok időhöz kötve.

    Jótanács: a kocsikulcsot ne hagyd el, illetve ha távirányítós, ne ázzon be. ;)

    Runner_fxr: én csak egy gyors körre ugrottam be, mert az asszony várt a kocsiban, és jobban büntet, ha kések, mint a parkolóőr :D, de ami fura volt, azok az országutik fejcsövei. Nem tudom, hogy nem figyeltem eddig új vázas bringát szemből, vagy ezek vannak túlbiztosítva, de brutál vastagok voltak. És nem is csak a Silex, ami amúgy is ronda, de a sima Scultura is. Aztán lehet, hogy a szemem szokott csak a a tapered csapágy szélesség + 10-11 cm monti fejcső arányhoz, ezek meg még nagyobb durungok, de nem az a filigrán könnyű bringa jut az eszembe. De valamikor ki fogok egyet próbálni. A Miért nem adnak ki minden bringát tesztelni? kérdésre meg ott volt a válasz, a fellógatott piros outi/cx/gravel bringának a fékkarja úgy össze volt már baxva oldalt, hogy montin is gáz lenne. Nem tudom, hogy csak falnak támasztotta a kedves user, vagy esett is vele, de nem lesz könnyű tovább adni rajta "megkíméltként". :W

    [ Szerkesztve ]

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák