Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz varsam #116679 üzenetére

    +1

    Hasaggymeg: Innen 21km a csorgókő, ott nem voltál? :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • SSJmeszes

    senior tag

    válasz varsam #116679 üzenetére

    (#116679) varsam: Video annyi van, amennyit a csatornámon látsz. Képeket is belinkeltem eddig. De, ha lemaradtál valamiről akkor ott az aláírásomban az elérhetőségeim. /mostantól/ Képek amúgy is fent vannak FB n, de most így hirtelen a panorámáknak nem találtam még jobb helyet, amit gond nélkül lehet nézegetni. ( Felírtakozni stb.. tudjátok a szöveget.. :P ) -Egyébként érdemes majd benézegetnetek a Timelapsos részlegemre is, nincs még sok videó, de azért azt is igyekszek töltögetni.

    (#116680) Hasaggymeg: őőő, igen. Valószínűleg szerencsém volt, mivel amikor a videóban mondtam, hogy na.. akkor már nagyon úgy éreztem, hogy szeretne valamit a kutyka.:DD Ekkor szólt közbe a gazda szerencsére.. Legalábbis azt hiszem igen, szerencsém volt.. Pont ma futottam bele egy videóba, szintén Romániában tekert két srác, és őket is közre fogták a kutyák. És pont úgy csinálták, ahogy te mondod.. belülről ők mentek kívül hagyták a bicót, és védték magukat. De az én esetemben, azért egyedül vagyok. És mint a két oldalt volt kutya, úgy azért kicsit nehezebb egy ilyet kivédeni.. De igazából annyira nem paráztam, hogy baj lesz, nem vettem fel annyira, hogy most vége van mindennek.:D Igazából nagyon még gondolni se gondoltam arra, hogy megmarhat.. Talán azért, mert nem volt még benne részem.

    (#116693) deny330 : Az már csak jót jelent, ha még kaja közben is nézik.:D Valóban szép helyek, de meg is kell küzdeni érte rendesen. A képi minőségre igyekszem figyelni, de azért nem vagyok megelégedve 100% -ban. A vízmosás margójára, elég ha megnézed az első Romániás videómat, borzasztó nagy, és mély mosások, amit a videó nagyon nem ad át, ahogy a terepviszonyokat sem..

    (#116700) jjeahh : Valóban nem nagyon áltam meg. Egyszer a timelaps videó miatt, másodjára meg rossz fele mentem. :D Inni lefele nem igazán kell, meg jelen helyzetben nem is nagyon volt már mit.:D Amúgy ivózsákot használok. Csuda jó találmány.. A lábszárammal nem volt gond, inkább a fájós csuklóim kezték az alja fele érezni a témát.. Persze, egy XC vel biztos fájdalmasabb tud lenni, ez nem vitás..
    Pánikolni?! Ha pánikolok, neki se indulnék..:D Nem szabad pánikolni ilyeneken, mert ennyierővel ki se lépjen az ember a lakásból, mert bármi baj történhet. Nem szabad ilyen dolgokra gondolni.. A vihart azért ki tudom köszöbölni nagyrészt az előrejelzésekkel. 0-1 nap alatt azért drasztikusat nem változhat, hogy döntögesse a fákat. Ha szerencsém van akkor van valami jelzés a fákon, hogy merre az arra, nem úgy mint legutóbb, hogy semmi sem volt. Így nagyon erősen az emlékezetre kell hagyatkozni, megjegyezni mikor merre fordultál, de szerencsére azért itt nincs egy egyenesből 221,45 elágazás mint pl budai hegységen..:D Szintet meg egyebekent nem nagyon szoktam méregetni, de most legutóbb ment a Strava. De igazából, ha úgy kell menned, hogy felcsapod a válladra a bicót, sok jelentősége nincs ezeknek az adatoknak.
    -----
    Azt hiszem mindenkinek sikerült válaszolnom!
    Ha valakinek van valami észrevétele a videókkal kapcsolatban, szívesen veszem még, ha negatív is, persze csak úgy kritika a kritika, ha nem annyiból áll, hogy ez egy szar..:D
    - Holnap kora reggel indulok kifele meghódítani a csúcsot.. addig nem jövök haza míg nem megyek fel..:D 5L vizet viszek magammal, nagyon remélem, hogy ez már elegendő lesz. :K

    YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

Új hozzászólás Aktív témák