Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • jazzkifli

    tag

    válasz Toomy #25952 üzenetére

    Nekem is nagyon tetszik, egyre jobban érzem a vágyat, hogy legyen egy szívritmus érzékelő is hozzá :P

    Aláírás

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Toomy #25952 üzenetére

    Igen-igen, már pittyent is a mail a telefonon(ezt annyira imádom amúgy, minden eszméletlenül gyors lesz emiatt, szuper dolog). De hogy honnan tudjátok, hogy a nick kit takar, az nekem rejtély marad :D

    Nekem sajnos egyelőre nincsenek betervezve ilyen 50-100-200km-es túrák, mert ezzel az egysebivel azért sok értelme nincs, ez tényleg ide városba jó(de ott mondjuk egy nap alatt simán bele lehet rakni 50 fölött). Viszont egyre inkább hajlok az outira is, nem tudom még mi lesz a jövőben. Arról nem is beszélve, hogy én montit szeretnék elsősorban, csak az drága/hosszú projekt még, és ha emellé jönne egy outi is... 3 bringa már több a soknál :D De majd elválik, addig is szorgosan tekergetek a kis sebességecskémmel, aztán alakul :)

    mod:

    Ha már az ösztönzésnél tartunk :D ludsimon hívott egy best 10km-re talán 1-2 hete. Volt hangulatom elmenni, nyomtam is egy Pomáz-Kalász kört, kicsit több volt. Aztán ahogy néztem, nem sikerült challenge-n belül csinálni, gondolom ezt el kell indítani, és csak egy sima tekerés lett belőle. Ugyanakkor megnéztem az eredményt, és hiába nyomtam meg rendesen a 12km valami 25 perc volt, ebből a 10km se lett volna fényes :D 20 perc alá bevinni a 10km-t illene, de olyan eredményeket láttam Endomondoban, hogy csak hüledeztem. Nem tudom, hogy lehet 8-10 perc alatt letekerni, én vért izzadva is 20 perc körül mozgok.

    Ja, hogy email, így már értem :)

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Aktív témák