Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz salieri. #25403 üzenetére

    Ez a színtelen volt, de hiába próbált meg alkalmazkodni, annyira elütött a fehér alsócsőtől, hogy az messziről is látszódott. Ha valami határozott színű, akkor oké, de így nem tetszett. Persze a bovden/fékcső és a váz találkozásánál mindenhová ragasztottam foltot, hogy ne dörzsöljék le a festést.

    Sárvédő alatt ilyet értettem.

    Teasüti: Igen tudom, de mit lehet tenni, ha egyszer nincs rajta minőségi fényezés?
    Mérgelődni és lakkozni, más megoldás nincsen.

    Zebu: Meridánál biztosan, valószínűleg a Kellysnél is országszerte mindenki ugyanazt az előző évi raktárkészletet akciózza (és adott esetben az ország egyik végében lévő boltból szállítják át a másikba az általad megvásárolt bringát). Ha lassan frissítik a még elérhető bringák listáját, akkor jön az, mint a te esetedben: a vevő szív.

    belaazallat: szerencsére ritkán utazom már BKV-val, de amikor naponta tettem, unalmamban volt időm párszor elolvasni az utazási feltételeket, és emlékeim szerint ott megadták a maximális csomagméreteket (többfélét is, a pontos adatokra nem emlékszem, keresgélni most lusta vagyok), de abba egy bringa tutira nem fér bele. Ha igen, akkor abba köthetnek bele, hogy nincsen becsomagolva, és koszolhat. Szóval ha akarják, akkor a biztonsági őrök keresztbe tehetnek neked :(

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Aktív témák