Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz Hasaggymeg #179 üzenetére

    Én csak azt tartom kizártak az egészben, hogy 40-50e km-t ment és még csak most koptak el az alkatrészek. :F Főképp a láncra gondolok. Meg a fogsorra.
    Fogaskoszorú akármilyen régi 10-15- max. 20 ezer km amit bír aztán ugrál rajta az új lánc mint a kis majom.
    Kissé én is kételkedem ebben a 40-50 ezer km-ben. :U

    undefined

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #179 üzenetére

    éreztem, hogy valaki belém fog kötni... :B amikor vettük a bicajt, akkor olyan km/h-órát kaptam, ami csak 999.9-ig mért... kb. havonta 1-szer átfordult... általános sulis koromban is 10-esével "ettem" a kilómétereket... középsuli alatt meg kb. napi szinten 22km-t tekertem exhez meg vissza... plusz a városban is mászkáltam... jópárszor meg körutakat tettem a környéken: nem egy nap volt, amikor 100km fölött zártam... az elmúlt 1.5évben ezzel járok munkahelyre is: napi 8-10km a minimum (nem mindig nyílegyenesen haza megyek... élvezem, hogy mobilisebb vagyok, mint más kocsival)

    ha 50ezer km-t számolunk, akkor 17 év alatt évi 3000-t kellett volna lenyomnom... ez napi 10km alatt van... nem olyan sok: aktívabb koromban többszöröse is megvolt átlagban :K

    #182: 1-2szer volt egyik ismerősömnél a bringa "nagyszervízen": racsnizást tuti, hogy cserélt... talán láncot is... mást meg passz (egyébként időnként ugrik 1-1-et a lánc és a jobb pedál meg néha "kopog"), ezért is akarok már fullos nagyszervízt

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • rétisün

    veterán

    válasz Hasaggymeg #179 üzenetére

    ha tényleg olyan régi bicaj, akkor évi 5 ezerrel számolva 8-10 év alatt megvan.....az olyan sok? főleg napi használatban.....

    Ludsimon: még elfutok a postára csomagfeladni, aztán usgyi bicajozni :K itt is fúj egy kicsit a szél, de úgy döntöttem, nem érdekel.

    [ Szerkesztve ]

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Aktív témák