Hirdetés

Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz Ariadne #4386 üzenetére

    Hát, ha azt veszed, hogy lepatkázol egy kereket egy merev és egy fullyval szerintem nagyon nem mindegy.
    Persze, vehetnék bele erősebb kerekeket a bicóban, de ugye ez is egy csere lenne, ami helyett jobb megoldás lenne egy új bicó.

    Tartósságban még inkább a fullyk a nyűgösebbek, több alkatrész - több dolog

    Ezt tudom, de mondjuk ha terepen megyek egy fullyval, vagy egy merevvázassal, nem kérdéses, hogy melyik alkatrészeit viseli meg jobban.

    Szerintem nem érdemes olcsóbb fullyval próbálkozni 150k körül

    Valóban így gondolod? Azért ez a 150k körül, használtan ennyi, nem újonnan. Szóval 300-350k-t érne újonnan.

    Kár, hogy nem találok képeket, vagy pontosabb adatokat arról a bicóról ami Meménél van, de szerintem nem rossz darab az sem. Jó, a hátsó teló valóban nem nagy durr a 120-as rugóúttal, de legalább levegős és van kompresszióállítás rajta. És kb. egyedül a rugóstag gyengébb a Meridához képest, a többiben mind jobb. Szóval nem értem a logikát, hogy azt ajánlottátok, ezt meg nem.

    Tényleg semmi rossz szándékom nincs, csak nem értem.

    venember83 Láttam Meménél ma egy "sz@r műanyag" (ott így hívták a karbont poénból :D ) vázas fully-t Fox cuccokkal, hát annak csak a váza is necces lett volna 150k-ból

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák