Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz KaraDani #29296 üzenetére

    Most valami fájdalomcsillapító + gyulladás csökkentőt is szedek, így annak elolvastam a hátrányait.. nos, ha nem lenne előírás a gyógyuláshoz nem szedném be, mondjuk mindegyikre ráírják, hogy gyomor elégtelenségek, fekély stb lehet panasz, de itt fokozott stroke és szív elégtelenségek is lehetnek, persze hajlamtól függ. Tehát jó hatása csak annyi, hogy nem érzed úgy a fájdalmat.. de érdemes úgy letesztelni 1-2 napot, hogy akkor tudod, nem fogsz vezetni stb.
    De mint írtam, amit én szedek gyulladás csökkentős is.
    A legjobban azzal jársz, ha első körben egy orvos megnéz. elmondod Neki a panaszod, pl sport kórház. Dr. Berkes most fog haza térni. De a kollégái is biztos jók.

    Gyerekkoromban igen csak megutáltam a kantáros nacit. Ezért kifejezetten szubjektív a vélemény. Ezért meglehet butaság nem javasolni, mert valakinek meg az jön be.
    Amilyen nacikat én hordok, abban nem mozdult el még egyszeresem a betét. De ezek a betétek is passzentosak, csak nincs rajtuk kantár.
    Viszont ha jól emlékszem kantáros nacit még találhatsz 70%-os leértékeléssel a boltban, amit ajánlottam.

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Aktív témák