Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz KaraDani #25765 üzenetére

    gondolj bele, mit szenvedtem én kb. 2éve panelban fenyővel... kicsit szűk volt a talp és körbe kellett faragni a fát és semmi célszerszám nem volt... maradtak a béna kínai kések... nekiültem azzal, közben megittam 1 üveg vörösbort, hogy ne legyen olyan unalmas... órákig nyúztam a "késekkel" és kb 3-at el is törtem persze a kezem is kicsit megnyestem, de ebben a pillanatban örültem annak az életlen sz@rnak :D (kb 300huf volt belőle egy készlet) aztán úgy-ahogy megállt... csak hát ex-1 persze, hogy valami nagyon béna fát választott, ami féloldalas volt és nem jellemezte így sem a stabilitás :DD mindenesetre jót szórakoztam...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Ariadne

    őstag

    válasz KaraDani #25765 üzenetére

    A helyzet tökéletes megoldása a "racsnis" fenyőtalp. Van egy nehéz talp, rajta vastag karok, amiknek a tetejében körbe van fűzve egy vastag sodrony, ezt egy kis kallanytú taposásával lehet rászorítani a fára. Vagyis fa megvesz, egy ember tartja álló helyzetben, egyenesen, másik meg nyomkodja a kallantyút, ami összehúzza a sodronyt és megtartja a fát egyenesben. És még vizet is tudunk adni neki a talpba. Tadámm. :P

    mod: Szegény tr00p3r, ez most nagyon nem jól jön ki... :( De hátha legalább a gyerekek élvezik a jó kis havat, te meg húzhatod őket. ;)

    mod2: Hát azért gondolkodtam egy kis montizáson csak itt a Hűvösvölgybe, két ünnep között, szép lassan megfontoltan, mert annyira szép a havas táj. Persze vigyázni kell, meg kell a tapadás ezerrel, de szerintem megéri. Tavaly épp egy ilyen decemberi bringázásra sikerült elindulnom a meghúzódott és mint később kiderült, el is repedt bokámmal, az fájdalmas emlék, de előző évről nagyon jó emlékeim vannak, sokat mentünk karácsonykor, szilveszterkor.

    Apropó, idén is lesz BUÉK Kupa, január elsején 13-ra jön fel valaki HHH-ra megnézni? Naggyon őrült dolog. :DDD Itt a versenykiírás klikk.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák