Hirdetés

  • Itt a Logitech Keys-To-Go 2

    ph A táblagépekhez és más kisebb méretű mobil eszközökhöz szánt billentyűzet háromféle színben lesz megvásárolható.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Aktív témák

  • Bikeman

    aktív tag

    válasz Ariadne #25645 üzenetére

    Bringavilág tetű egy hely, az biztos.

    Vettem múltkor 2 oúti belsőt (Panaracer), otthon rakom be, egyik jó, másik meg még berakás előtt próbálva, is ereszt.
    Viszem vissza, azt mondják, ilyen nincs, gyárilag 100%-ba próbált mindegyik, én csíptem ki, amikor beraktam. Mondom nem. Erre ő hogy (figyeljetek!) hát neki nincs hazugságvizsgálója (tehát hazudok), így kénytelen elhinni, amit mondok. Itt már közel voltam, hogy bevágom a fejét a tükrös vitrinbe....
    Mondta, ad másikat, de ott elöttük fújjam föl én, hogy nem-e lyukas, ad pumpát.
    Persze már az összes kis majom röhögött a pult mögött. Mondom, jó, belső, pumpa került.
    Elkezdem fújni, és rá******, mert az is ugyanott lyukas volt... (a recés résznél, ahol végtelenítve van).

    Mondta, ad másikat, mondom, nem kell, adjál inkább egy fehér Merida kulacsot helyette..

    És ez egy 800 Ft-os érték, képzelem, hogy nagyobb értékeknél mit művelhetnek, még jó ohgy nem ott vettem a kerékszettemet...

    De ezek után nem megyek többet oda(se).

    Ahogy a BringaButikba se, volt ott is pár "szép" történet...

Aktív témák