Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • varázsgömb

    aktív tag

    Sziasztok!

    Ilyen témát nem találtam, és azért indítom el, hogy ezzel, (esetleg más típusú) , hasonló strapatelefonnal kapcsolatos tapasztalatainkat megosszuk egymással.

    A mostani 3.5 éves telómat, -Samsung Galaxy Note II Lte-t, akartam lecserélni, egy nagyobbra, gyorsabbra, de főleg vízállóra. A vízállónak kikiáltott sima okostelefonokról igen sok rosszat olvastam, előbb-utóbb kiderült annyira mégsem vízállóak.
    Ezután a strapatelefonoknak nevezett készülékek felé fordultam. Nagy részük 5" körüliek, ami ugye nem nagyobb a Note II 5.5"-nál. Hosszú órák böngészése után belefutottam az alábbi videóba:

    [link]

    Benne a KEN Xin DA W9, 6"-os IP68 minősítésű strapatelefonba. A tesztelésétől leesett az állam. Szerelem volt első látásra. Megnéztem a specifikációit, és éreztem, ez kell nekem. Ilyen nagyot nem is találtam másikat.
    Hiába kerestem róla teszteket, véleményeket semmit nem találtam, mert annyira új típus.
    Nos, egyszer élünk, pár óra olvasgatás után belevágtam a dologba, gyorsan megrendeltem innen:

    [link]

    DHL-el kértem a szállítást. Kicsit többe került velük hozatni, -kb. 20 $-, de ők csak 3-6 napot írtak a kiszállításra, a többi 2-3 hetet. Két színben van, szürke, és sárgával "dekorált" szürke, ami nekem nem annyira tetszett, ezért az előbbit rendeltem meg.
    Jelenleg nincs más dolgom, mint türelmesen várni, ez a legnehezebb...

    Míg megérkezik, előzetesként nézzük a specifikációit.

    HK Warehouse KEN Xin DA Impregnáló W9 Robusztus Smartphone - Android 5.1, 4G, 6 hüvelykes FHD képernyő, IP68, Dual SIM, 2 GB RAM

    OS: Android 5.1
    CPU: MTK6753 Octa Core 64 Bit
    GPU: Mali-T720
    Processzor sebesség (max): 1,3 GHz-es
    RAM: 2 GB
    Belső memória: 16GB
    Külső memória: maximum 32 GB
    Kijelző mérete: 6 hüvelyk
    Kijelző felbontása: 1920x1080
    Érintőképernyő: kapacitív Support
    Multi-touch: Support 5 pont
    Frekvencia: 2G (GSM): 850, 900, 1800, 1900, 2100MHz, 3G (WCDMA): 850, 900, 1900, 2100MHz, 4G (FDD): 800, 1800, 2600MHz, B1 / B3 / B7 / B20
    IMEI száma: 2
    GPS, A-GPS
    Bluetooth: Support 4.0
    Wi-Fi: 802.11 b / g / n
    FM rádió
    A Google Play
    Érzékelők: Proximity, tájolás, mágneses mező, gyorsulásmérő, Gravity, giroszkóp, Light, lineáris gyorsulás
    Intelligens Wake
    gesztus Érzékelési
    Hordozható WiFi hotspot (tethering)
    Mic és hangszóró
    Akkumulátor mérete: 4000mAh
    Folyamatos Használat ideje: Körülbelül 6 óra
    Akkumulátor készenlét: Körülbelül 120 óra
    Töltési idő: kb 3 óra
    8 megapixeles előoldali kamera + 13 megapixeles hátsó kamera
    Videó felbontás: 640 x 480 front + 1280 x 720 lap
    IP68: Vízálló, ütésálló, porálló

    Portok

    2 x SIM kártya foglalat: 1x Nano SIM, 1x Micro SIM
    Micro SD kártya: Akár 32 GB
    Micro USB
    3,5 mm-es audio jack

    Nyelvek

    Indonéz, Bahasa Melayu, német, angol, spanyol, filippínó, francia, olasz, magyar, holland, portugál, vietnámi, török, görög, orosz, arab, thai, kínai (simp), kínai (tradicionális)

    Media formátumok

    Videó: MP4, 3GP, AVI
    Audio: MP3. WMA, WAV
    Grafikus: JPG, GIF, PNG, BMP
    E-Book: PDF, TXT

    Méretek

    Fő Méretek: 175x 89x 10 mm (L x Sz x M)
    Fő termék súlya: 236g


    [ Szerkesztve ]

    Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

Új hozzászólás Aktív témák