Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sky8201

    csendes tag

    üdv!

    Adott egy gép ami csak csökkentett módban volt hajlandó elindulni, egyébként indításkor fekete képernyő s nem lépett tovább.
    Majd telepítettem volna fel újra...
    Kékhalál telepítés közben (win 7)

    Harmadjára csak felment,de csak félig,mert ugye telepítés közben néhányszór újraindul, ám ekkor jön a kékhalál..

    Jó.. mondom próbálom xp.t mivel mégiscsak egy régi 2004 es gép P5ND2 se alaplapos

    Rendben fel is ment szinte.. de képernyő felbontás nem akar rendesen beállítódni csak 800x600 -látható széltől szélig, többi 1024x.. es bal oldalt kitakar. monitor mögé kúszik..
    marad a szar felbontás. Dobnám fel a drivereket... amiből van vagy 5 cd.nyi feleslegesen.
    Audioó.. Lan... S jön a VGA.. ekkor dobja ezt a kékhalálos hibaüzit. s innentől kezdve nem jön be a windows.
    Csak ha újrakezdem az egészet. a VGA telepítőig.
    Ám ha azt meg nem teszem fel ... azt is észrevettem,hogy videó nem látható.. csak a hang jmegy kép nincs...

    KÉKhalál hibaüzenet:
    http://kepfeltoltes.hu/view/130502/k_khal_l_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/130502/k_khal_l_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Szedtem le új drivereket ASUS ról de mé nem próbáltam.- már rohadtúl tele van tököm géppel.
    Lehet alaplapi gondja van vagy VGA ???

    Tud valaki okosat..
    KÖSZÖNÖM a HElPet!

    [ Szerkesztve ]

  • sky8201

    csendes tag

    válasz CoolMan #2760 üzenetére

    Üdv.

    A VGA.t beraktam az én Asrok 870 Extremem-be de nem működik megfelelően.
    A op rendszer elindul ám a képernyő felbontás csak 800x600 as egyéb esetekben kinyúlik a kép bal oldalán.
    Plussz tiszta halovány csíkos a kép foltokban.
    Próbáltam volna áttenni a srác gépébe a rossz vidi kártya helyére az enyémet de az csak 3at. sípol.
    Gondolom azért mert egymással nem kompatibilis.
    Visszaraktam a kártyát s csökkentett módban elindul ugyan de akkor sem jó a képernyő s felbontása.
    Normál indításkor pedig

    gépemben:
    Asrock 870 Extreme 3
    shappire 5770 1gb gddr5

    srác gépe:
    -ASUS p5nd2 se lap
    -GeForce 7300 gt ddr2 256mb kari

    Kérdésem még,hogy a GeForce helyett milyen karit érdemes-lehet betenni- gddr3 esetleg???

    pl ez
    GeForce 8600 GT
    Stream Processors 32 32
    Core Clock (MHz) 675 540
    Shader Clock (MHz) 1450 1180
    Memory Clock (MHz) 1000 700
    Memory Amount 256MB GDDR3 256MB GDDR3
    Memory Interface 128-bit 128-bit
    Memory Bandwidth (GB/sec) 32 22.4
    Texture Fill Rate (billion/sec) 10.8 8.6

Új hozzászólás Aktív témák