Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz 313313 #96244 üzenetére

    külseje impregnált, és menne rá üveg, ahogy asztalra is, egyik helyiségbe még padlónak is ezt gondoltam, nem drága, ellenben nem ismétlődő minták mint a lamináltaknál, falburkolatok is nagyon tetszettek ahol láttam, padlót még személyesen nem láttam, de ha fal burkolása tetszik az is tetszene
    dobogó kicsit nagyobb kell, 160cm széles, kb 85cm magas és 85cm mély, bútorlapból ha jól rémlik nincs 22mm-es, pult is meg dobogó is strapa kell h legyen, és osb eleve strapább mint az mdf, lazán kivágják kültérre is pl kerítésnek, ott kap rendesen mindent, láttam már párat, sok év múlva látszik rajtuk
    22-es osb nm-e obiban 2700ft, grátisz méretre is szabják, annál olcsóbban nem hiszem, egyik barkácsba bementem, 50%-kal volt drágább az egész tábla mint obiban és nem is volt nekik, szabás meg 2800ft..meg is köszöntem:)

    szerk: WunderKinder
    egész pontosan 2,7k/nm a 22-es osb obinál maradva, ez jó ár, van amit rosszul mérnek, nem nagy felület, 1,75x0,6m, 1nm, oldalfalak parafával is burkolva, de a lap az impregnált, szóval nem érdekes neki a víz, csatlakozás is parafa lesz, közöttük pedig egy vékony alu profil víz zárásra, szilóval odaragasztva, esélytelen h víz érje
    munkalapoknál ha éleket akarom gömbölyíteni van egy nagyobb átfutás, és mivel szabadon álló pult így szeretném, obiban pl minden oldalát meg tudják csinálni, de 1 hónap átfutással, de ha osb az üveg széleinek lekerekítése nem nagy pénz
    szóval nem drágább ez mint munkalapos megoldás, ha igen minimálisan, és kell nekem egy keret is, amibe majd megy konyhaszekrény meg gépek, eredetileg téglából akartam, de tól sok helyet elvisz, 5-ös ytong is duplán már 10cm, és annak a teherbírása kisebb mint a 22mm-es osb-é, ami duplán is 44mm

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák