Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bartucc

    addikt

    válasz daninet #32517 üzenetére

    Hát, szerintem, még mindig a CD írást ajánlanám, annyi idő kb, mint egy 2Gb-os pendrive-t megtölteni zenével, igaz, nincs annyi rajta, de egy útra biztos elég. 3-4 CD-re meg ráfér szerintem annyi zene, amit hallgatnál. Jó, én is inkább az AUX+MP3-at választanám talán, vagy az USB-s megoldást, de meglennék ezzel is. (fizetni meg annyit nem akarnék, csak azért, hogy a gyári fejegységet használjam továbbra is)

    alázógyík: gondolom nem saját részre kellene... Úgy meg nem igen éri meg, de ez van. Én se adnám el az enyémet 2500 alatt, kb egy éves, egy megvett komplett gépből hagytam meg, a többi cuccot meg elbontottam. Telepíteni mindig jól jön, nagyon néha írni is. Saját részre csak újat vennék, ha ez nem jött volna. :U

    Outlander: Ide író: 1500, ami általában fehér, hozzá előlap 2-300, meg egy Ide-Sata átalakító 2000kb. Így ki is jött a használt, IDE-s író 3700-ból. Legalább vagy két kávé árát megspóroltad! :DDD :C

    [ Szerkesztve ]

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Új hozzászólás Aktív témák