Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibibi

    őstag

    Múltkor valaki konyhabútort keresett akkor írtam a sztorit.Na most dióhéjban,rendeltünk egy konyhabútort 8-10 elem lapraszerelve.Telefonált a cég,hogy baj van a futárcég nem talál pár dobozt,majd ha áttvettük küldjük el melyik hiányzik.Megjött a motyó már a kocsin látszott ,hogy szanaszét van verve, összeborulva az egész rakomány. Mondtam a söfőrnek vigye a faszba nem veszem át.Erre megint felhívott a boltból a csaj ,hogy írjuk alá vegyük át nem kell fizetni és ami hibás cserélik.Kibontottuk akkor látszott tényleg majdnem minden elem le van sarkazva,törve.Küldtünk képeket a cégnek oké intézik,pár hét múlva hivott valaki,hogy a futár cég biztosítója küldjük el neki a képeket,elküldtük. Én közben felbasztam magam,megrendeltem a lapszabászaton a lapokat és megcsináltam én a komplett konyhát a dobozokat meg kiraktam a tárolóba . Egy hónapja dobáltam ki a francba 360 nap után addig nem keresett senki el is felejtettük.Na most jön a a lényeg tegnap hívtak,hogy most látják nem lett kifizetve a bútor 8 napon belül fizessünk!! Mondtam az embernek nem gondolja komolyan, akkor küldjem vissza,mondom már rég kibasztam a kukába,viszhall.Erre ma megjött a számla :W Szerintetek kifizessem ? :U

Új hozzászólás Aktív témák