Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz sz.zs. #82538 üzenetére

    Egyelőre csak tájékozódom. Itt [link] ittam tavaly nyáron nagyon jó kávékat, és azt az élményt szeretném legalább részben itthon is reprodukálni. Gépet se vettem még semmit, elsőnek inkább körbejárom a témát mielőtt bármiről döntenék. Sajnos az ár elég meghatározó, nem tudok most erre százezreket költeni. A Brikka szimpatikus, mert olcsó, de az alapján, amit írtatok egyféle ízhatás érhető el vele és egy bizonyos típusú kávéhoz illik. A cold brew még ami érdekel, meg inkább az ilyen hideg módszerek, mint pl a french press, amikre elég néhány tizest elkölteni, hogy iható legyen a végeredmény. Már ha ezekkel tényleg lehet jó kávét csinálni. Szerintetek lehet? A rendes főzött kávéknál nekem úgy tűnik, hogy egy darabig muszáj lesz kávézókba járnom, ami végülis nem gond. A daráló kapcsán érdekel, hogy vajon a régi fűszerdarálók is jók ilyen célra, vagy az se jó, ha túl apró szemcsékből áll a végeredmény? Igazából nincs kimondottan kedvencem. Mármint iszok presszót, de capucchino-t is, akár tejes kávét is, sőt még a narancsos kávé is bejön. Nekem kell bele a cukor és a tej vagy tejszín, mert túl keserű magában, de lehet csak rossz az alapanyag vagy túl van pörkölve. Nem kimondottan figyeltem eddig oda rá. Amit minden nap innék az egy hosszú kávé bármilyen formában. Egyszerűen kell, hogy meglegyen a térfogata, és tudjam pár percig kortyolgatni. Szóval annyira nem magasak most még az igényeim. Izvilág terén nem vagyok kellően tájékozott, meg a szaknyelvet se ismerem annyira, hogy meg tudjam fogalmazni milyet szeretek. Előbb végig kell kóstolnom több félét, hogy dönteni tudjak. Esetleg tudtok ajánlani néhány alap típust, ami támpontot ad?

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák